2733
2739
عنوان

به نظرتون این کارشون توهینه یا من حساسم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 977 بازدید | 70 پست
من میگم شما هم پول خرج میکنی هم طرفت استفاده نمیکنه و میده به اینو اون هم مسخرت میکنه😑خو چرا اصن می ...

نمیخرم براش دیگه لیاقت ندارن 

همه از دست مادر شوهر حرص میخورن من از دست مادر بزرگ اینقد خون تو دلم کرده که خدا فقط میدونه 

داستانش طولانیه 

ولی ازش نمیگذرم 😔😐

دوست عزیز من خدا الهی هر چی که میخوای بهت بده واسه منم دعا کن ☺️😍
نمیخرم براش دیگه لیاقت ندارن  همه از دست مادر شوهر حرص میخورن من از دست مادر بزرگ اینقد خون تو ...

بگو خودتون بخرید براش...تو هم خیلی دلت میخواد کادو بگیری برای مامان خودت بخر یا برای همسر یا چه میدونم یکی که قدر بدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال روز پدر واس بابام شلوار خریدم شیرینی خریدم خودمم ک مشکل داشتم قهر بودم توخونه بابام بابام نپوشید با قیچی پارش کرد منم خیلی خیلی ناراحت شدن گفتم حداقل نمیخواس بپوشه جلو من اینکارو نمیکرد منم امسال چیزی نگرفتم براش مامانمم گف کار خوبی کردی تا اون باشه دیگه از این کارا نکنه

توهم چیزی هدیه نده قدر نمیدونن

۹۹/۹/۹  💖💖
2731
پارسال روز پدر واس بابام شلوار خریدم شیرینی خریدم خودمم ک مشکل داشتم قهر بودم توخونه بابام بابام نپو ...

خیلی دل ادم میشکنه من که عهد بستم هیچی دیگه نمیخرم واسشون

بگو خودتون بخرید براش...تو هم خیلی دلت میخواد کادو بگیری برای مامان خودت بخر یا برای همسر یا چه میدو ...

همسر که ندارم همسر داشتم جرات نمیکردن زور بگن بهم 😐

نه دیگه بمیرمم هیچی واسشون نمیخرم

2740
خیلی دل ادم میشکنه من که عهد بستم هیچی دیگه نمیخرم واسشون

درسته من اونموقع هم کار میکردم شبش حقوقمو گرفتم گفتم برم اول برا بابام یچیزی بخرم خوشحال بشه اونم ک اونجوری منم امسال چیزی نگرفتم خودمم ناراحت بودم ولی خب...

۹۹/۹/۹  💖💖
درسته من اونموقع هم کار میکردم شبش حقوقمو گرفتم گفتم برم اول برا بابام یچیزی بخرم خوشحال بشه اونم ک ...

دیگه نخریم وقتی علنی دارن جلو چشممون این کارارو میکنن چرا خودمونو کوچیک کنیم

قدیمیه ، مادر بزرگ منم اینطوری بود ، کادو نشانه میزان علاقه شما به طرف مقابله ، اگه دوستش ندارین اجباری نیست کادو بخری ، اگه دوستش داری دوست داری خوشحالش کنی بهش پول بده بگو مادر بزرگ پول دادم هر چی دوس داری بخری طبق سلیقه خودت ، پس زیاد پیچیده نيست

2706