2733
2739
اخه نمدونم اون دوتا که بالاتره دلیلش چیه

حیف الان خونه مامانمم و به جواب ازمایشم دسترسی ندارم که ببینم رنج جواب من چجوریه .

ولی نگران نباش و استرس نداشته باش تا بری پیش دکترت. ان شاالله که همه چیز نرمال و اوکی هس.  توکلت به خدا. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام غربالگری اول چجوریه؟من شنبه باید برم چه ازمایشی انجام میدن؟مثانه باید پر باشه؟جوابش رو همون موق ...

آزمایش خون بهم گفتن بهتره ک ناشتا باشی و با جواب سونو باید بری

سونو هن دکترم گفت مثانه خالی

و بهتره هر دو توی یک روز

جواب سونو همون موقع دادن و ج ازمایش یک روز بعد

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
حیف الان خونه مامانمم و به جواب ازمایشم دسترسی ندارم که ببینم رنج جواب من چجوریه . ولی نگران نباش و ...

مرسی عزیزم 

برام دعا کن

2731
منم ۱۲ هفته و ۴ روزم امروز رفتم سونوگرافی ان تی کی باید برم آزمایش

همین امروز با جواب سونو برو ازمایش

فاصله نزار بینشون

2740
آخه ناشتا نیستم

اشکالی نداره

تکنسین اونجا گفت مهم نیست ناشتایی ولی بهتره که باش

برا غربالگری فاصله نزار بین سونو و آز

من جواب آزمایشم یک ماه طول کشید دکترم نامه داد ۳هفته ی بهم دادن

چقدر زیاد طول کشید

اینجا همه ازمایشگاها نهایتا دو سه روزه میدن

اخه اگر کسی خدای نکرده مشکلی داشت که بعد یه ماه نمیشه سقط کرد 

بعدهم از زمان مرحله دوم میگذره

سلام عزیزم همه چی خوبه منم خیلی نگران بودم ولی دکترم گفت خوبه ببین مال تورم زیر اون خط زده اون آزمایش آخریرم واسه همه مینوسه حتی خطر کم..ولی دکترم گفت نیاز نیست...اون دو تاهورمون هم باید بالاتر باشه اگه کمتر ازاون حد باشه بده...

ممنون بخاطر برآورده شدن همه ی آرزوهام...
2706