2752
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569614 بازدید | 69449 پست
سلام دوستان عزیز من هم میخواهم با شما وزن کم کنم  و روحیه بگیرم البته من تو وزن کم کردن استادیم ...

چشم خوش اومدی عزیزم به جمعممون منم باید 30 کیلو ککنم چجوری 30 کیلو کم کردی میتونی قشنننننگ توضیح بدی😘😘😘😘

من را در Instagram دنبال کنید! نام کاربری: mah_pishony_m
متاسفانه حتی از حلقه ساده هم نمیتونم استفاده کنم  الکی گرفتمش گذاشتمش گوشه خونه  باد نیس ...

عزیزم باید یک هفته مدام تلاش کنی تا یاد بگیری بیشتر تلاش کن ولی واقعا ارزش داره خیلی کمر رو خوشگل میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اتفاقامن دیروزبیادت بودم,سانازهم چندروزه نیستش,هرروزهم عضوجدید میادوزیادشدیم,بعضی ازدوستان هم چندروز ...

فدات بشم عزیزم 😍😘😘😘😘😘

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
چشم خوش اومدی عزیزم به جمعممون منم باید 30 کیلو ککنم چجوری 30 کیلو کم کردی میتونی قشنننننگ توضیح بدی ...

عزیزم دکتر میرم با رژیم دکتر کم کردم تو یکسال اونم تقریبا مثل همین رژیم کم کالریه شما چقدر کم کردین تا حالا 

عزیزم باید یک هفته مدام تلاش کنی تا یاد بگیری بیشتر تلاش کن ولی واقعا ارزش داره خیلی کمر رو خوشگل می ...

فقط برا کمره. منم بلد نیستم ای لعنت به من من تقریبا میشه گفتم کمرم باریک تره بدنم حالت گلابی داره رون های پام بزرگه سینه هام دیگه همجام خوبه دستام با یک ادم 50 کیلیویی یکیه 

البته شکمم دارم ولی خیلی کم😑

عزیزم دکتر میرم با رژیم دکتر کم کردم تو یکسال اونم تقریبا مثل همین رژیم کم کالریه شما چقدر کم کردین ...

من 85 بودم بعد رمضون شدم 81 الان باید بشم 55

وای مررررررررررسی 😍  مگه چند کیلویی عزیزم ؟

من دو هفته پیش 72کیلو بودم عزیزم تو سه ماه 6کیلو کم کردم اصلا.خواهش میکنم گلم امیدوارم زود به هدفت برسی گلم.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
2706