2777
2789
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 570892 بازدید | 69449 پست
۱۲۰۰کالری مصرف. ۱۰۰کالری فقط سوزوندم و چالش بامداد رو انجام. دادم.

فاطمه جون من دیشب دور رونم رو اندازه گرفتم .. اول که رژیم شروع کردم ۶۶ بود .. دیشب ۶۱ شده بود 😊

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

من امشب با شوهرم  دعوا  کردم 😐😐😐😐...مادرش شام کله پاچه گذاشته  بود من گفتم  نمیام ...آگه دوست داشتی ..خودت برو ...من موندم خونه ..اون رفت ...الان آومد ...نمیدونم ..با اینکه خودم نخواستم برم ..عصبی شدم ....

تازه از وقتی میرم پیاده روی ...مادر شوهر ۸۰ سالم هم علاقه به پیاده روی پیدا کرده 😐😐😐😐😐....

فکر کنم میخواد بیاد باشگاه هم ثبت نام کنه 😥😥😥😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه جون من دیشب دور رونم رو اندازه گرفتم .. اول که رژیم شروع کردم ۶۶ بود .. دیشب ۶۱ شده بود 😊

چه خوب عزیزم...😍۵سانت تو رون خیلیه.آفرین.چند کیلو بودی اول رژیم؟برا من که همون۶۰-۶۱ هه.حالا ایشالا شدم ۶۰کیلو دوباره سایز میکنم.

امروز یه مانتو نو داشتم سایز ۴۰پوشیدم برم جایی انقدر گشاد شده بود برام‌ روم نشد بپوشمش.در آوردم.کاش بشه تنگش کرد حیفه خیلی ارزون نخریدم که بدم بره.مدلشم دوست داشتم وای واقعا لق میزد به تنم

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰

سلام شبتون بخیر,گفتم جمعه ها من ناتوانم.مثلا اومدم ۳۰۰کالری نون,پنیروانگوربخورم,زیاده روی کردم نونش سنگگک تازه بود,منم بی جنبه ,حالمم بدشده وکالری هم زیاد.فکرکنم این هفته هم کم نکنم,واییییی خدایانه.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
من امشب با شوهرم  دعوا  کردم 😐😐😐😐...مادرش شام کله پاچه گذاشته  بود من گفتم   ...

الانم با اینکه ۱۲۵۰ کالری لومبوندم. .باز گشنمه ...سر درد دارم و دل ضعفه 

....لعنت به این چاقی 😓😓😓😓😓😓

لعنت به این اضافه وزن 😢😢😢😢😢..

لعنت به من 😔😔😔😔

فکر نکنم راهی باشه صورت چاق شه بدن لاغر بمونه .میتونه تزریق چربی کنه.

از اول بچگیشم لاغر بود هیکلش و الانم لاغره و متاسفانه یه بار رژیم گرفت ۵-۶کیلو کم کرد و دوباره صورتش لاغرتر شده.البته هیکلش رو فرمه ها...فقط مشکل صورتشه😔

اصلا اینجور کارها ک تزریق ژل و ... رو نمیکنه.

فقط راهکار طبیعی میخاد😣😣😣

اگه چیزیو محکممم از خدا بخوای حتما بهت میده😉
من امشب با شوهرم  دعوا  کردم 😐😐😐😐...مادرش شام کله پاچه گذاشته  بود من گفتم   ...

چراشکوفه جون,بخاطرکله پاچه نرفتی؟البته فکرکنم بخاطررژیمه انگاریه کمی رواعصاب تاثیرمیذاره.مادرشوهرمنم ۷۵سالشه خیلی سرحاله وخوشتیپ.خوبه که دست وپاگیرنیستن وکاراشونو خودشون انجام میدن.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
سلام شبتون بخیر,گفتم جمعه ها من ناتوانم.مثلا اومدم ۳۰۰کالری نون,پنیروانگوربخورم,زیاده روی کردم نونش ...

عیب نداره باز خوراکی سالم خوردی.من که پیتزا خوردم ولی در محدوده کالریم ولی کاش نمیخوردم.

زندگی سالم و کاهش وزن(بامداد خمار)>گروه سبز  شروع :اول دی/قد۱۶۵،وزن اولیه۶۱،وزن فعلی ۵۹.۱،وزن هدف ۵۶.💖💪💪💪به زودی موفق میشم😉🥰
الانم با اینکه ۱۲۵۰ کالری لومبوندم. .باز گشنمه ...سر درد دارم و دل ضعفه  ....لعنت به این چاقی ...

دور از جونت...بگیر بخواب گشنگی یادت میره

از اول بچگیشم لاغر بود هیکلش و الانم لاغره و متاسفانه یه بار رژیم گرفت ۵-۶کیلو کم کرد و دوباره صورتش ...

راهی من ندیدم...ایشالا پیدا کنه🌺

عیب نداره باز خوراکی سالم خوردی.من که پیتزا خوردم ولی در محدوده کالریم ولی کاش نمیخوردم.

همونم حالم روخیلی بدکرده,خوابمم نمیبره.نمیدونم چکارکنم روزای تعطیل رو درست به آخربرسونم.

چراشکوفه جون,بخاطرکله پاچه نرفتی؟البته فکرکنم بخاطررژیمه انگاریه کمی رواعصاب تاثیرمیذاره.مادرشوهرمنم ...

بیشتر  منظورشون  رقابت با من هست ...خوب ..سن بالایی دارن..انتظار دارن موقع پیاده روی ...من برم دنبالشون  وبا هم بریم ....

شب اومدم نیم ساعت ورزش کنم شوهرم نذاشت!!میگه وقتی من نیستم ورزش کن شب موقع ورزش نیست😡

خب صبح نمیرسم🤨نمیدونم واقعا چه مزاحمتی براش دارهههه

به نظرم دوست نداره لاغر شم.چون عصر هم گفتم ۱۰۰تا سوزوندم میگه تو نباید بسوزونی نیاز ندارییییی

حالا صبح میگفت فلان جات بزرگه هاااا....موندم به کدوم حرفش اعتماد کنم🙄

😅😣🙂

😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2801