2737
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566196 بازدید | 69449 پست
😔😔😔😔😔بچه ها حال خودم خیلی خوب بود حالا مادرشوهرمم‌مریض شده اینقد خورد و خوابید و گفت جون ندار ...

اگه مشكلش از زانو و سستي پاشه پاي مرغ هم خوبه

اما ضعف بيشتر از مشكل قلبي و ريه هست

سلام بچه ها برنامه مانکن رو تو گوگل پلی نداره!!! شماها از کجا دانلودش کردید؟ از تو نت؟؟  میش ...

این شکلیه مریم جون 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز كار اداري داشتم كلي گرما خوردم اومدم خونه ديگه حال نداشتم

شما هم كه حسابي حرف زدينا ،چشم بهضيا رو دور ديدين😁😁😁

بامداد جون مرسي جالش عالي

كاهش وزنم كه اين هفته همه تركوندن

انشااله هفته ديگه قيامت ميكنيم😍😍😍

من كاهش وزنم شد تقريبا ٦ كيلو تو ٥ هفته،١٠٠ تا از كالريم كم كردم از امروز ١٣٠٠ تا شد

مرسي كه هستين و مرسي كه كمكم كردين😘😘😘😘

❤️

شب همتون پر از ستاره⭐️⭐️⭐️⭐️

2731
سلام خانمها این رژیم فستینگ چیه یعنی ۸ساعت بخوری ۱۶ساعت عدا اینا نخوری باز ۸ساعت بخوری اخه چه کار ...

عزیزم اون مال ی رژیم دیگست این رژیمی ک ما میگیریم دوروز در هفته رو تا 500 کالری مصرف میکنی ک اینم اجباری نیست و میتونی هرروز هفته رو کالری مصرفیت رو استفاده کنی

2738
والا گفت تو ۸ ساعت فقط اندازه ی کالری ۱۱۰۰ تا میخورم . وزنش رو هم مثل ما تو ۲۰ ضرب نمی کرد و از ۱۰۰ ...

منم دوستام يه رژيم گرفتن خوبم كم كردن ٦-١ ولي خداييش رژيم ما بهتر ،اصولي تر و علميتره

خيلي هم راحته

٦-١ يعني ٦ روز بين ٦٠٠ تا ٧٠٠ يك روز ١٢٠٠

من دوست نداشتم اخه همش ضعف داشت ولي خداييش خيلي كم كرده بود

اها روزي ١/٥ ساعت رقص يا پياده روي سريعم داشتن

2706