2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566842 بازدید | 69449 پست

چقد سخته تفاوت توی نگاه به دین، و بدتر اینکه با خانوادت سر این قضیه به اختلاف بخوریم. ههوووف. اعصابم کلی خرد شده. مامانم کلی نصیحتم کرد. خیلی دلم شکست. کاش یاد بگیریم یه سری چیزا واقعا شخصیه. بعضی وقتا میگن جهنم ، جلو مامانم همون چیزی باشم که دوس داره، فقط الکی . کارایی رو که دوس داره انجام بدم و قبول داشته باشم، فقط جلو چشم خودش ابنجوری باشم. بذار خاطرش حتی کاذب آسوده باشه. 

هوووممم، خونه ی مامانمم، رفته بیرون. منم دخترم و آماده کردم ببرمش . جراتم ندارم بدون خدافظی برم بیرون😀😀

قراره دوباره این راه و برم🍀 اما ایندفعه با مدیریت صحیح💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بامداد جون من نظرم اینه که هفته به هفته بیایم اینجا وزنامونو بگیم و از هم انرژی بگیریم  ولی شم ...

عزیزم با این مدلی وارد کردن وزنها همون ماهی یکبار هم برای من سخته چون این تا پیک که حداقل روزی بیست صفحه جلو میره و اون تاپیک اعلام وزن هم که گفتم شرایطش چجوریه 

من منظورم اینه بگید چجوری من وزنها تون رو پیدا کنم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
امروز اخرین دکتر میبرم راحت شم پسرم تنها کبدش ک نیس برگشت ادرار داش عمل شد خوب شد اما تا خوب بشه ...

ایشالا خوب میشه ❤️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
همه اینجا با ۱۰۰۰ یا ۱۲۰۰ میبندین؟ چون کالری مورد نیازه من تو کالری شمار بیشتر زد  و ۱۴ کیلو ...

نخیر ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ نیستن همه 

لطفا تو ضیحات رو بخون تو امضام هست 

بامداد جان ذنگ پوستم زرد زرد شده دستام حس ندارن یک چیزی برمیدارم سرم گیج میشه میفته صبحونه ۳تاخرم ...

کالریهات رو درست مصرف کن زمان زیاد گرسنه نمون 

یچیز شیرین بخور شاید استرس بچه رو داری 

2738
بچه ها امروز یه خانمی اومد ازمن پرسید ..ببخشید  فضولی نباشه ..چیکار کردی آنقدر لاغر شدی 😊😊😊 ...

😍😍😍

ماهی ۲ کیلو باید کم کنیم؟

عزیزم شما دوساعت میای اینجا سوال میپرسی دوساعتم منتظر جواب میشی ولی توضیحات رو که پنج دقیقه وقتت رو میگیره نمیری بخونی 

اینهمه بچه ها میگن توضیحات امضام رو بخون 

جواب همه سوالاتت هست 

مامان دانیال ضعف امروزت به خاطر اینه که دیروز خیلی کم خوردی  ۱۴۰ تا یعنی هیچی تقریبا  نک ...

مرسی

اون ۱۴۰تا هم نهار عصرونه هرکدوم یک گوجه

شامم یک گوجه خبار خرما

صبحونه هم خرما 

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
چرا اتفاقا اسمت تو لیست هست مگه لیستو گذاشتم که میگی نیست ؟؟ اون اسامی که گذاشتم این تاپیک دوستانی ...

ممنون عزیزم دیروز تو لیست تاریخ ۲۳ خرداد نگاه کردم ندیدم شایدم هول هولکی نگاه کردم..بازم ممنونم😙😙😙😙😙

در حال حاضر هدفم کاهش وزن به خاطر سلامتی روح و جسمم است.....