2737
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566197 بازدید | 69449 پست
عزیزم من که هر روز میام‌تاپیک منو‌نمیشناسی ؟ راستی این لیستی که میگی درست میکنم اسامی و‌وزناشونو ...

تو رو میشناسم گلم دوتا مبینا داریم 

منتظرم دوستانی که اسمشون رو گفتم  بیان اعلام حضور کنن تا لیستو  بزارم 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اینهفته رژیم داشتی ؟؟؟  سه روز مونده به پریود وزن کاذب نشون میده

سلام عزیزم .نه بابا من از ۱۰فروردین رژیمم.۸۱ بودم .شده بودم ۷۴

یهو دیشب ۷۶نشون داد.ان شالله که کاذب باشه .دیشب اعصابم خرد شد

اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم .نه بابا من از ۱۰فروردین رژیمم.۸۱ بودم .شده بودم ۷۴ یهو دیشب ۷۶نشون داد.ان شالله که کاذب ...

وسط هفته و شب و نزدیک پری نباید وزن کنید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
کدوم لیست ؟  باید کجا رو ببینیم که اسممون تو لیست هست‌یا نه ؟

والا منم خبر ندارم اگه لیست جدید هست بگید منم برم ببینم 😂🧐

2728

بچه ها پس چیکار کنیم لیست وزن هارو تو خصوصی میگید یا من اسممو اول بنویسم و هر کی خواست بیاد زیرش اسمو وزن  خودش رو بنویسه ؟؟؟

سلام به مانکن های عزیز

من از صبح چهارتا خرما خوردم با یه لیوان چایی

چهارتا زیتون هم خوردم +یه حبه قند 

ناهار هم تصمیم دارم ماهی بخورم 

من تو شیر دهی هستم به نظرتون چای سبز بخورم روی وزن پسرم تاثیر داره!

من تازه موتورم روشن شده ..ماه رمضون کا شکی ادامه پیدا کنه 😆😆😆

وااای نه من نمیتونم

دارم هلاک میشم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738
سلام به مانکن های عزیز من از صبح چهارتا خرما خوردم با یه لیوان چایی چهارتا زیتون هم خوردم +یه حبه ...

فشارت نیافته یوقت

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

سلام صبح بخير . من ديروز با 1200 بستم . ميخاستم امروز فست باشم اما چون افطار خونه مادرشوهرم دعوت شديم همون 1200 خواهم ماند . خيلي خوشحالم که رژيمم رعايت مي کنم . فقط معده درد گرفتم . سالاد و حبوبات که مي خورم خيلي معده م درد مي گيره. ديشب تا صبح مثل مار به خودم پيچيدم. سالاد خيار. گوجه . کلم. لوبيا چيتي و قارچ و دو تا قاشق ماست خوردم اذيتم کرد.

شروع رژيم 97/07/22---وزن شروع69--67--66/5--66_۶۵--64--63وزن هدف >>> 57
سلام صبح بخير . من ديروز با 1200 بستم . ميخاستم امروز فست باشم اما چون افطار خونه مادرشوهرم دعوت شدي ...

سالاد و حبوبات رو با هم نخور یا بعدش عرق نعنا بخور 

بچه ها پس چیکار کنیم لیست وزن هارو تو خصوصی میگید یا من اسممو اول بنویسم و هر کی خواست بیاد زیرش اسم ...

من نخودیم هر چی بگید قبول

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
بچه ها پس چیکار کنیم لیست وزن هارو تو خصوصی میگید یا من اسممو اول بنویسم و هر کی خواست بیاد زیرش اسم ...

بامداد جون من نظرم اینه که هفته به هفته بیایم اینجا وزنامونو بگیم و از هم انرژی بگیریم 

ولی شما ماهی یک بار لیست وزنارو وارد کن اخه خیلی زیاده و اذیت میشی هر هفته تغییر بدی

2706