2752
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569361 بازدید | 69449 پست

منم استرس فردارو‌ دارم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
پریا جون بلا به دور عیبی نداره فعلا ورزش نکن و استراحت کن.فقط مواظب کالریای مصرفیت باش منم وقت ورزشم ...

آره مواظبم سعی خودمو میکنم بالا نره

حیف 10 کیلو کاهشه که بخواد برگرده😓

ممنون😍

من خدایی دارم مهربان؛ خوب؛ قشنگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از صب هروقت میام حلقه بزنم درد میکنه اصلانم نمیفته درد میکنه در حد مرگ چ کنم؟

اولاش وحشتناک درد داره 

ولی فقط ۲ -۳ روزه بعدش اصلا درد نداری 

یه شال به کمرت ببند و از روی اون حلقه بزن که دردش کمتر بشه

🔵🔵🔵وزن اولیه 
2731
از صب ۲۲۶تا مصرف کردم صبحونه چای سبز+۱خرما قبلا همیشه دوتا بود چون وزن کردم دیدم کالریش بالا دیگه ...

به به پیراشکی وااای چی جوری میخوای نخوری واقعا.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
یه زمانی خیلی معذب بودم باهاش. چون من اصلا سوسول نیستم. ساده ام. بیشتر لباس اسپرت میپوشم. کفش پاشنه ...

اصلا از قدیم میگفن دوری و دوستی والا به خدا .ما هفته ای یکبار میبینیمشون ولی خدایی هیچ وقت دلم براشون تنگ نشده آخه یعنی وقتی هفته ای یکبار میبینمشون جایی برای دلتنگی نمیمونه.

شروع رژیم 78🙈  وزن الانم 68😊 میخوام بشم 60یعنی میتونم؟؟؟
من از صب هروقت میام حلقه بزنم درد میکنه اصلانم نمیفته درد میکنه در حد مرگ چ کنم؟

خب عزیزم یه مدت نزن بعد دوباره شروع کن

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
واي نه .بوي سير خام چيكار كنيم بقيه عذاب ميكشن ارزش نداره همينجوري كه لاغر ميكني.من از يه نفر شنيدم ...

میگف دهن بو نمیگیره. سیرو له میکنی میریزی تو اب جوش بعد بهش یه قاشق چای خوری عسل اصاف میکنی. والا اون خانم میگه خیییلی کم دهن‌بو میگیره و تا صبحم‌میره. شبا قبل خاب میخوره و میکه خییییییلی تاثثبیر داشته براش

تا الان 199تا کالری سوزوندم 

افطار پنیر نان لواش 

میان وعده نسکافه

شام دلمه بادمجان ولی فوق العاده رژیمی تو کل دلمه ها که برای همه درست شده تنها 2قاشق پلو زده شده 2عدد

میان وعده دم نوش  زنجبیل و دارچین

سحر دلمه بادمجان3عدد ، خرما2عدد

ایناقراره خورده شه

بچه گلاب روتون من خیلی حالم بد شد هر چی خوردم را برگزدوندم حالا دوباره کالریم را از صفر حساب کنم یعن ...

عزیزم بنظرم بخور دوباره ولی چون حالتون بده سوپ و مایعات بخور ، سلامتیت مهمتره

2706