2752
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569361 بازدید | 69449 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا حفظش کنه چند سالشه؟

ممنون عزیزم تو 11ماهه.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
2731
[QUOTE= 60104954 ]بچها یه چیزی بگم واقعا لاغری تو سن خیلی تاثیر داره.[/QUOTE] اره ...

آره به خدا منم همچنین قبلا زانو درد امونمو بریده بود الان دیگه اثری ازش نیست.اصلا میشستم نمیتونستم از رو زمین بلند بشم.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

بچه ها من کمر درد شدید گرفتم نه میتونم باشگاه برم نه میتونم حلقه بزنم نه پیاده روی نه ورزش همش خابیدم و باید استراحت کنم خیلی نگرانم وزنم برنگرده 😢😢😢😢😢😢😢

مشکلم سیاتیکه خیلی سختمه😔

این وسط بعضیام میگت مال ورزش و پیاده رویه اینطوری شدی

ای خداااا😫😫😫😫😫

من خدایی دارم مهربان؛ خوب؛ قشنگ
سلام عزيزاي دلم،منم امشبو با ١٠٧٣ بستم و ٤٠٠ تا سوزوندم(٥٥ دقيقه حلقه و ٢٥ دقيقه هوازي) بچه ها ديشب ...

آخی دریا جون ناراحت نشو بعضیا واقعا بیشعورن اصلا نمیفهمن چی از دهنشون بیرون میاد حالا یه چیزی بهت بگم من اون موقع که 106کیلو بودم مادر شوهرم چند بار جلوی شوهرم مسخرم کرد میدونی دیگه یه زن چقدر ناراحت میشه جلوی شوهرش مسخرش کنن همون انگیزم شد برای وزن کم کردن.الانم شوهرم میگه بسته دیگه رژیم نگیر و از این حرفا منم بهش گفتم یادته مامانت چقدر مسخرم میکرد.

بچه ها من کمر درد شدید گرفتم نه میتونم باشگاه برم نه میتونم حلقه بزنم نه پیاده روی نه ورزش همش خابید ...

پریا جون بلا به دور عیبی نداره فعلا ورزش نکن و استراحت کن.فقط مواظب کالریای مصرفیت باش منم وقت ورزشم خیلی کمه.

از صب ۲۲۶تا مصرف کردم

صبحونه چای سبز+۱خرما

قبلا همیشه دوتا بود چون وزن کردم دیدم کالریش بالا دیگه نخوردم

با۵۰گرم هندونه

میان وعده یک البالو یک گوجه سبژ

نهار عذس و سالاد شیرازی

واااایی تا الان ک نبودم ۵۰تا پیراشکی پختم رفتم خمیر گرفتم از نون وایی حیفم اومد همشو درس نکنم 

خودم نمیخورم فردا میخورم

2706