2733
2739
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569086 بازدید | 69449 پست
نکنه میخوای بترکی😡😡

وا عزیزم خبر انتشار میدم بده مگه 😁😁😁😁

گفتم اگر مهریه هاتون زیاده شوهراتونو تهدید کنید روشون کم بشه.🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
خوبه من نترکیدم🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اخه به نی نی یار گفتم چشم عزیزم 😁😁😁😁😁

😂😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم  چند تا اشتباه داشتی اولا کالری که داری مصرف میکنی مناسب وزنت نیست با کالری پایین ک ...

خیلی ممنونم ازتون

Zaheram paris,batenam hiroshima😑fereshteh ham k bashi baz kasi peyda mishe az sedaye bal zadanet khoshesh nemiyad.زندگی روخیلی جدی نگیرته تهش هیچ کس ازش زنده بیرون نمیاد.عکس پروفم خودمم باورش باخودتون😒شنیدین که میگن زیباترین چشمهابیشترین اشک هاروریختن منم یه چشم رنگی ام که میگن چشماش سگ داره 😏اماهمین چشماجزاشک به خودش چیزی ندیده😑😑😑تایکسال پیش آدمایی بودن که براشون میمردم الان نصف همون آدمابرام مردن.یه افسرده ی به تمام معنام آرزویی جزتنهابودن ندارم.خسته ازفردای شکل دیروزم دلتنگ خوشیای نداشتمم .مریض سرطانی داریم امضامودیدین ممنون میشم صلوات بفرستین🙇‍♀️درضمن آقایون درخواست ندن لطفاااااااااااا😑😑😑
2731
1397/07/04      ⏱15:47 ♻️بروزرسانی قیمت #دلار🇺🇸 و #طلا💰 💵 #دلار_تهران &nb ...

یه عزیزم گفتی حالا پرو نشو   

الان صدتا فدات شم هم بگی دیگه فایده نداره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
وای نگووووو

😈😈 همانا گزارش زنندگانی سر دیفال کشیک میدهند 

2740
بامداد جون من همش و همش 6 کیلو تا وزن هدفم مونده به نظرت تو این دوماه از پسش برمیام؟ 

آره عزیزم چرا کم نشی یکماه جدی بگیر چهار کیلو کم میشی دو کیلوی آخرو هم پروتیین بگیر خلاص 

سلام عزیزم میشه به من هم کمک و راهنمایی کنید تا بتونم تو این چالش کالری شما شرکت کنم . شدید بهش احتی ...

سلام گلم خوش اومدی توضیحات کامل توی امضامه لطفا بخون بعدش هر سوالی داشتی بپرس 

آره عزیزم چرا کم نشی یکماه جدی بگیر چهار کیلو کم میشی دو کیلوی آخرو هم پروتیین بگیر خلاص 

من خیلی وقته جدیم

این ماه حتی ورزشمو بیشتر کردم

3 روز در هفته میرم باشگاه بدنسازی 2 ساعت فیکس ورزش دارم اونجا

3 روزشو با مادرم میرم پیاده روی

بعد رژیم پروتئین خیلی سخته؟ 

آخه چون زیاد گوشت خوار نیستم

2706