2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لپه رو خیس کن از شب قبل،صبح همراه پیاز داغ و گوشتت بزار بپزه+ادویه خورشتی،تو یه ماهیتابه چند قاشق رب گوجه +زعفزون تفت بده،بزار خوب تفت بخوره،اواخر پخت خورشت بهش اضافه کن،آبو های خیس خورده رو با یه قاشق چ شکر تفت بده،بعدش ک خوب تفت خورد بریز تر خورشت،بعدشم بزار خورشتت جا بیوفته،غلیظ بشه

پشت من...خدا بوده همیشه  
2738

مرغ سرخ کن درش بیار بعد پیاز و تفت بده بعد رب گوجه و رب الوچه و بریز و تفت بده مرغ و بریز توش به همراه اب و نصف استکان اب غوره اخرای پخت الو یا الوچه بریز با قره قروت . حرف نداره شک نکن

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

اول پیاز سرخ کن بزار طلایی بشه بعد گوشت رو اضافه کن تا سرخ بشه ولپه شسته وابکش شده روهم اضافه کن یه کم زعفران اب کرده رو اضافه کن ادویه وچاشنی رب بزن یه کم تفت بده تا بوی ضخمش بره بعد اب اضافه کن بعد یک ساعت لیمو امانی اضافه کن کلا بزار سه ساعت با شعله ملایم بپزه نیم ساعت قبل از خاموش کردن الو خورشتی  رو اضافه کن 

حالمو سعی میکنم بهتر کنم ولی چاره چیه ی روز خوببه ده روز بد

الهی همیشه خوب باشی همین که اسم کاربریتو دیدم تاپیکت یادم امد خواستم حالتو بپرسم ایشالا که خدا قلب شوهرتونو هدایت کنه