2733
2739

شما چطور؟راستی مانتو هاتون در چه حالن؟جنسشون خوب در اومد یا نه؟چقد نظر دادیم تا این مانتو رو خریدی؟خوب ازش مراقبت کن.فامیل چه نظری دادن؟مورد پسندشون بود؟

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

یه مانتو واسه دم دست خریده بودم ۴۰تومن بیشتر از مانتو ۱۵۰تومنی عیدم پوشیدم عاشقش شدم اصلا راحتم باهاش

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
من اصلا نپوشیدم 😂😂 حتی یکبار خیلی گرم بود هوا 🙁

منم دوجفت کفش خریده بودم هوا گرم شد اصلا نپوشیدم کفش تابستونم را باز درآوردم پوشیدم

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
یه مانتو واسه دم دست خریده بودم ۴۰تومن بیشتر از مانتو ۱۵۰تومنی عیدم پوشیدم عاشقش شدم اصلا راحتم باها ...

منم یه مانتو چهل تومنی خریدم همه میگفتن قشنگه.اصل کاریه رو گذاشتم بعد عید بخرم.

یه نفس بیشتر فاصلمون نیست ........

منم یه مانتو چهل تومنی خریدم همه میگفتن قشنگه.اصل کاریه رو گذاشتم بعد عید بخرم.

کلا آف خورده امسال خریدم

واسه اولین بار پوتین خریدم اینجا هرسال عید برف وبارون میاد شانس من هوا عالی بود نشد بپوشم 

2706