2737
2734

یه کتابی هست که اسم نویسنده اش عانگع اصلانیان هست به اسم پایان افسانه کلسترول و چربی

بعد گفته این غلطه که میگن برای لاغری باید چربی کمتر خورد... اتفاقا باید کربوهیدرات رو حذف کرد و به جاش غذاهای سرشار از چربی حیوانی بخورید.

من به نظر خودم دروع و کلاهبرداریه ولی طاهرا که کلی طرفدار داره

شما چیزی شنیدید،؟؟؟؟؟؟؟

من با کربو هیدرات و قند چاق میشم ...بیشتر با قند ...

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از سال ها کلنجار رفتن با رژیما و نظریه های مختلف، فهمیدم که فقط و فقط کالری ورودی و خروجیه که مهمه...

پروتئین یا کربوهیدرات بودن مواد غذایی از این نظر مهمه که پروتئین بیشتر سیر نگه می داره.

چربی رو هیچوقت نباید بطور کامل از رژیم غذایی حذف کرد، ولی کسی که دائم چربی بخوره مطمئنا چاق می شه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731

پزشکا که میگن باید چربی کم. کلأ هم چیز کم . بعضی کلأ میخوان جذاب باشه حرف و رفتارشون ۱۸۰ درجه متفاوت میگن که جذب مخاطب کنند باور نکن. علمی باید پشت حرف باشه

خدایا پناه بچه هام باش تا همیشه. آمین
من با کربو هیدرات و قند چاق میشم ...بیشتر با قند ...

خب به نطرت اخه مگه میشه ادم چربی بخوره (حالا حیوانی یا هرچی) بعد لاغر بشه؟؟؟؟ 

به تجربه احساس نکردی که چربی هم چاق میکنه؟ یعنی میگی درسته حرفش؟🤔

خب به نطرت اخه مگه میشه ادم چربی بخوره (حالا حیوانی یا هرچی) بعد لاغر بشه؟؟؟؟  به تجربه احساس ...

چاقی همون چربیه. به نظرت چرت گفته نویسنده 

2740
خب به نطرت اخه مگه میشه ادم چربی بخوره (حالا حیوانی یا هرچی) بعد لاغر بشه؟؟؟؟  به تجربه احساس ...

من روغن شحم گاو خریدم روش نوشته چقدر مفیده برا بدن، چربیای ذخیره شده تو بدن و آب میکنه حتی چربی تو رگ ها. البته اینو دکترای طب اسلامی و سنتی هم تایید کردن.

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰

نمیدونم اطلاعی ندارم ...

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
کلی طرفدار و کشته مرده داره!!!!!

دلیل نمیشه. نویسنده مینویسه ولی مهم وزارت بهداشت که تأیید کنه که متأسفانه تو کشور ما دیر یادشون میوفته .مثل بعضی داروها که مدت زیادی مصرف میشه مرگ وسکته بعد تازه اعلام میکنند که منع مصرف داره. اول رو مردم موش ازمایشگاهی امتحان میشه. بعد اعلام میشه. ولی این رو میدونم مصرف چربی اشتها رو کم میکنه ولی لاغر نمیکنه

روغن چی؟ این چه جور روغنی هست؟

روغنه از چربی گاو میگیرن انگار یکم بو میده اما تو غذا ادویه میریزم دیگه بو نمیده زیاد، روغن کنجد مصرف میکردیم بعد فهمیدم روغن شحم گاو بهتره، به صرفه تر هم هست خلاصه الان بهش عادت کردم

مامان 2تا دختر کوچولوی ناز هستم🥰
2706