2733
2734
عنوان

کسی موقعیت منو داره اینجا ؟

346 بازدید | 27 پست

دوتا بچه کوچیک .دوماهه ویکسال ونیمه صبحا که بزرگتره بلندمیشه اینم بیداره ویه ریز گریه ومیخاد بغلم باشه نمیدونم چه جوری به اونیکی برسم وصبحونه به بچم بدم خیلی سخته یدقیقه ام نوزادو زمین بزارم این کی میزنتش .بعد نمیخابه تا یک ودو پسربزرگمم بهونه میگیره ومنو میخاد دلم گرفته واقعا چیکار کنم خیلی استرس دارم فردا باز شوهرم میره سرکارومن تنها میشم 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

اگه توانایی مالیشو داری 

پرستاربگیر 

یا یه کارگر بگیر شده یک روز درمیون به خونه و زندگیت برسه خودت به بچه هات

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای پرستار نمیتونم هزینه کنم .کاراموتاحدودی میکنم شوهرم میاد مشکلم وقتی تنهام بابچه ها

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
2728

عزیزم ارامش داشته باش،باهاشون بازی کن،حوصله به خرج بده،با بازی صبحانشو بده،به پسر بزرگت بیشتر محبت کن واسش وقت بزار تا حسادت نکنه که اون یکیو بزنه،برنامه کودک بزار،اهنگ شاد کودکانه بزار واسشون،باید سرشون گرم باشه تا هم شمارو اذیت نکنن هم خسته بشن راحت بخوابن،اسباب بازی مخصوص سنشونو بگیرین،سخته ولی باید صبرو حوصله به خرج داد تا عادت کنین

انشاالله که درست بشه همه چی،خدا حفظشون کنه ❤

برای پرستار نمیتونم هزینه کنم .کاراموتاحدودی میکنم شوهرم میاد مشکلم وقتی تنهام بابچه ها

باید بزاری 3 سالش شد مهد همین به ذهنم میرسه 

الان باید تحمل کنی تا بزرگ شن خواهر 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2738
عزیزم ارامش داشته باش،باهاشون بازی کن،حوصله به خرج بده،با بازی صبحانشو بده،به پسر بزرگت بیشتر محبت ک ...

اخه بچه دوماهم که فعلا چیزی سرگرمش نمیکنه فقط گریه میکنه وبغل میخاد خیلی سختمه توبغلم برای اونیکی صبحونه وناهار اماده کنم یه دقیقه ام میزارم گریه کنه سیاه وکبود میشه .

ولی فکر کنم راهی ندارم باید تحمل کرد فقط😂

الان یاد سختیای خودم افتادم دست تنها خیلی سخت بود ولی گذشت

الان چطورن خوبن باهم ؟ کی یه کم راحت میشم

خدا صبر و کمکت کنه من که یه 1 سال و نیمه دارم هنگ کردم تو که دیگه واقعا ایول داری

مرسی عزیزم.دیگه ابدیده شدم😅

تو گهواره یا تاب نمیشینه تا کاراتو انجام بدی؟

توگهواره میزارم ولی خوب یریز باید تکون بدی جم نخوری ازکنارش .زودم خسته میشه وباز گریه الانم توگهوارس دارم تکونش میدم

2706