2737
2734

سلام مثلا امروز موعد زایمانم بوده رفتم معاینه هیچی باز نشده پباده روی زیاد کرم ورزش پنگوینی قر کمر و تخم شوید و‌گل گاو زبون و هرچی بگین انگار نه انگار دخترم جا خوش کرده واژنم تیر میکشه کشاله های رانم داره از درد منفحر میشه اب دورشم یه کم کم شده دکتر گف نیاز به بستری نبست تکوناش کم کم امروز نوار قلب بودم نوارش خوب بود خسته شدم چیکار کنم🤒🤒🤒

صبر کن خب ظاهرا چاره دیگه هم نداری 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ان شاء الله به سلامتی زایمان میکنی حتما امروز قسمتش نبوده به سلانتی بارتو زمین بذاری 

برای چیزی که پنج سال دیگه ارزشی نداره بیشتر از پنج دقیقه غصه نخور.😮‍💨.کانال دعا برای هرنوع مشکلی خیلی عالی و مجرب نذر کردم جواب گرفتم به بقیه هم معرفی کنم khodavakaenat@
2731
عزیزم ان شاء الله به سلامتی زایمان میکنی حتما امروز قسمتش نبوده به سلانتی بارتو زمین بذاری 

ممنون لخدا از این بیمارستانا خسته شدم‌همش نوار قلب و سونو

2738

کپسول روغن کرچک بخور زرتی میزایی عزیزم. دکتر به خواهر من داده بود همون شب دردش گرفت و دهانه رحمش شروع کرد باز شدن فردا صبحش هم درد زایمانش اومد و زایید به سلامتی

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
کپسول روغن کرچک بخور زرتی میزایی عزیزم. دکتر به خواهر من داده بود همون شب دردش گرفت و دهانه رحمش شرو ...

میگن بچه مدفوع میکنه با خوردنش .خواهرتون هفته چند بود؟