2733
2739
عنوان

نامنظمی عادت ماهانه

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 41 پست

آزمایش هورمونی بده ببین هورمونات تنظیمه یا نه؟؟؟؟

تیروییدت چی؟

موی زاید نداری؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تاحالادکترزنان نفرستاده ازمایش فقط سونوگفتن ولی تک و توک موی زائددارم

پیش دکتر غدد هم میتونی بری ولی حتما پیشنهاد آزمایش رو خودت بده

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
سلام دختر منم هفت ماهه از موقع زایمان تاحالش پریود نشده بودم که دوماه پیش شدم الان بابد۲۳همین ماه‌قب ...

برای بعضیا بعدزایمان این طبیعی هست من زیاددیدم ولی حتمن دکتربرن

2738

چه جالب منم می خواستم امروز تاپیک بزنم چون تقریبا دیر به دیر ولی منظم پریود میشم فکر کنم هر 40روز یکبار،آخرین بار فکر کنم دوم اسفند شروع شد و هفتم تمام شد.ولی تا امروز دیگه پریود نشدم حتی درد س ی ن ه هم ندارم.ستاره جان آیا صورتت وحشتناک جوش میزنه؟چند سالته،چهره زیبایی داری؟اگه دقت کرده باشی خانم های زیبا استروژن بیشتری دارن و عادت ماهی منظمی دارن.نمونه بارزش خواهر منه.چهارده سالشه ولی از من خوشگل تر و قد بلند تره لاغر ترم هست هم وزنه منه.ولی به شدت عادت ماهانه منظمی داره.مثل من دیر به دیر نیست.احتمال اینکه به خاطر این موضوع باردار نشی هم هست.خیلی از مشکلات ناباروری خانم ها به این دلیه که در دوران نوجوانیشون به عادت ماهانشون توجه نمی کردن.اگه اضافه وزن داری از بین ببرش چون می تونه تعادل هورمونی تو از بین ببره.

چه جالب منم می خواستم امروز تاپیک بزنم چون تقریبا دیر به دیر ولی منظم پریود میشم فکر کنم هر 40روز یک ...

نه عزیزم این یسال که منظم میشدم هرماه دوتاجوش نهایت میزدم اونم عصبی ن چرکی قدم بلنده هیکلم نه لاغرم نه چاقم متناسب باقدم هست قیافمم معمولی هرماه سینه دردداشتم و عصبی میشدم تا پریودبشم ولی الان دوباره سه ماهه که هیچی به هیچیم

2706