2733
2734
عنوان

نامنظمی عادت ماهانه

335 بازدید | 41 پست

سلام دوستان من ازوقتی که عادت ماهانم شروع شد نامنظم بودم گاهی وقتاسالی یکباریا شش ماه یکبار25سالم هست دکترهم رفتم گفتن هیچ مشکلی نداری نه کیست نه تنبلی حدود یکسال بود که هرماه منظم میشدم اما الان دوباره سه ماهه پریودنشدم

خیلی مهم  پیگیری کم حتما ، 

بعدا برا بارداری به مشکل نخوری

مادرم فرشته است ، ولی هیچوقت ندیدم پرواز کند ، زیرا به پاهایش من را بسته بود ، برادرم را ، پدرم را و همه زندگیش را....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم تا بود چنین بود منتها من تخمدانام پلی کیستیک هستن و به خاطر مشکلات خونی اصلا برا منظم شدنش هیچ دارویی نمیتونم بخورم ولی ورزش خیلی خوبه برا من

عاشقی جرم قشنگیست به انکارش مکوش
2738

نمیدونم والله من خودم قبل ازدواج بعضی ماها نامنظم بود ولی بعد ازدواج بهتر شدم

میگن عرق رازیانه خیلی تاثیر داره

بیا تا جوانم بده رخ نشانم  که این زندگانی وفایی ندارد  الهم عجل لولیک الفرج 
یعنی ممکنه ازدواج کنم بچه دارنشم؟

خدا کنه عزیزم ، بچه دار که میشید 

ولی میگم الان پیکیری کنید مشکلتون حل کنید عزیزم که بعدا اذیت نشید

مادرم فرشته است ، ولی هیچوقت ندیدم پرواز کند ، زیرا به پاهایش من را بسته بود ، برادرم را ، پدرم را و همه زندگیش را....
قرص استروژن و پروژسترون دادن یه ماه اوکیه بعددوباره همینه اوضاع

سلام دختر منم هفت ماهه از موقع زایمان تاحالش پریود نشده بودم که دوماه پیش شدم الان بابد۲۳همین ماه‌قبل میشدم که نشد بی بی چکمم منفی بود منم برم دکتر سال شیر دادنه که عقب جلو میوفته

2706