2733
2734

اول از خانواده شوهرش بگم که پدرشوهرش ازاده و جانبازه دوتا پسر داره فقط از وقتی پسرهاش دبیرستان بودن یه مبلغی رو بهشون ماهانه برای پس انداز بهشون میدادجدیدا پاداش هم که گرفت بعد بازنشستگیش ده میلیون به هر دوتا پسرش داد یه زمین هم فروخت چهل میلیون به هردوتا پسرش داد هردوتا پسرش هم با استفاده از سهمیه باباشون مشغول کار دولتی هستن درامدشون هم خوبه مادرشوهرهم بهشون یه مبلغی خرجی میده میگه شوهرش درامدی نداره اخر هرهفته هم میاد مرغ گوشت از خونه مادرشوهرم میبره به علاوه غذا واسش زیاد درست میکنه که ناهار فردا ناهار هم با خودش میبره هر جا مهمانی هم باشن مادرشوهرم به صاحبخونه رو میزنه میگهاز اصافه اومدن غذا حتی خونه مامانم هم بودم بهم گفت مجبور شدم براش گرفتم حالا پدرشوهرم میگه چرا خونشون انقد مهمان میاد اینها هیچی ندارن تازه ماشینشون هم عوض کردن ادم که هیچی نداره ماشین نوش عوض میکنه بعد برای هر مراسمی مثل تولد سالگرد ازدواج یا جشن خانوادگی میگیرن یا خودشون میرن بیرون . تازه دوقلو هم داره میزاره پیش مادرشوهرم میره ول ولی بچه منو برای یه ساعت نگه نمیداره بهونه اش اینه که شیرتو رو میخوره گشنه ش شد چیکار کنم درصورتی که مامان خودم نگه میداره غذای کمکی میخوره حالا پدرشوهربا مادرشوهرم هی بد خانواده پدرشوهرشو میگن میگن خسیسن به بچه هاش نمیرسن حالا پدرشوهرخودم پاداششو گرفت یه هزار تومن هم دستش نداد با اینکه یه پسر هستش دردم زیاده تمومی نداره اگه بنویسم یهرمان میشه اگه شما باشین حسودی نمیکنین ؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه بخواي همش به اين چيزا فكر كني زندگي رو به كام خودت تلخ ميكني و فقط خودت اذيت ميشي

ﺗﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺁﻥ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺁﺧﺮ .... ﮐﻨﺎﺭ ﺷﯿﺸﻪ ... ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺟﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻧﮑﻪ ﻣﭽﺎﻟﻪ ﺷﻮﯼ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ !!! ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺑﻐﻞ ﮐﻨﯽ ... ﺳﺮﺕ ﺭﺍ ﺑﭽﺴﺒﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﻭ ﺯﻝ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺟﺎﯼ ﺩﻭﺭ ....... ﻭ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ !! ﺑﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ ﻭ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﯼ ...! ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺭﯼ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺩﻟﺨﻮﺷﯽ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺑﻪ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ ... ﻓﮑﺮ ﮐﻨﯽ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮﺍتت ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﭼﺸﻤﻬﺎﯾﺖ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ، ﺍﺯﺣﻀﻮﺭ ﭘﺮ ﺭﻧﮓ ؛ ﯾﮏ ﺧﯿﺎﻝ .... ﯾﮏ ﺁﺭﺯﻭ .... ﯾﮏ ﺧﺎﻃﺮﻩ ..... ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺖ ... ﻭ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﺕ ﮐﺠﺎﺳﺖ !! ؟؟ ﺍﺻﻼ ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺮﻭﺩ ﻣﻘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﯼ !! ﻭ ﺩﻟﺖ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﮐﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﮤ ﻫﻤﯿﻦ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﮐﻮﭼﮏ ﺷﻮﺩ ... ﺩﻧﺞ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ ... ﻭ ﺁﻩ ﺑﮑﺸﯽ ﺍﺯ ﯾﺎﺩﺁﻭﺭﯼِ ﺣﻤﺎﻗﺖ ﻫﺎﻳﺖ ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﻫﺎﯾﺖ ... ﺣﺮﻑ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰﺩﯼ ... ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﮑﺮﺩﯼ ... ﺷﯿﺸﻪ ﺑﺨﺎﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﻭ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﺑﻨﻮﯾﺴﯽ : " ﺍﻯ ﻛﺎﺵ "
2731

بیخیال زندگی اونا شو..هر کسی یه زندگی داره.اگه بخای حسودی کنی هرگز اب خوش از گلوت پایین نمیره

و در اخر ظاهر زندگی خواهر شوهرت را با باطن زندگی خود مقایسه نکن  

رسای نازنین من...

اینایی که گفتی حسودی نداشت

یه زندگی معمولی داره

انشالا خدا بیشتر بهش بده به شما هم همینطور

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2740

نه عزیزم...من ب این زندگی ی لحظه هم حسودی نمیکنم...ادمی کهر چی داره از دیگرانه زندگیش مال خودش نیس من شوهر خودم بره کارگری کنه ده تومن در بیاره حوشحال ترم تا اینکه پدر شوهر یا برادر شوهر یا حتی خانواده خودم بهم صد تومن بدن...زیر بار منت دیگران بودن حسادت نداره در ضمن ناراحت نشی من غذا از خونه هیچکی نمیبرم خونم ی جور گدایی میدونم این و

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

منم یه خواهرشوهری دارم که شوهر خودش در نقش مجسمه هست،فقط شوهر من و برادر شوهرام واسه خونش همه چی میخرن،واسمون از همکارای شوهرم هدیه میدن باید سهم این خانم رو هم جدا کنیم بدیم،چند روز بعد میریم مسافرت با ما میان ولی دریغ از یک قرون خرج کردن،مثلا ویلا میگیریم پولشون شوهر من و برادر شوهرم حساب میکنه و اصلا به دامادشون اجازه نمیدن خرج کنه،حتی واسه صبحانه شون ما باید خوراک ببریم خودشون نمیارن،😡خونه خرید شوهرم اینا ۱۰ میلیون واسش کادو داد علاوه بر اینکه تو خرید خونه کمک کرده بود

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات
2706