2733
2739
عنوان

نتیجه پاتالوژی سرطان سینه کسی میتونه کمک کنه چیه نتیجه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 36082 بازدید | 115 پست
اون اف اس دی ایکس‌وان‌که نمیدونم‌چه هست که احتمالا یه ناحیه تو سینه باشه بدخیم‌زده ولی بقیه جاها درگ ...

عمل که کردم این نتیجه پاتالوژی هست دکترم گفت بعد از عمل میگم شیمی درمانی میخواد یا نه  برای همین دوست دارم زودتر تکلیفم رو بدونم

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اون توده ای که دراوردن بدخیمه، کارسینوم سینه همون سرطان سینه است، اونجاهایی که نوشته تومور نداره لبه های نمونه است چون وقتی نمونه رو خارج می کنن یه لبه سالم از دورش هم بر میدارن، از چند سمت لبه ها سالم بوده یه لبه کارسینوم اینسایتو داره،، به نظر میاد مراحل اولیه است و هنوز دست ندازی انچنانی نداشته ولی خوب متاسفانه بدخیمه

2731

من ۴۱ سالم هست همیشه پیگیری می کردم  با این که ۶ ماه پیش سونو و مامو دادم ولی نمی دونم این یهو از کجا اومد  ویا بوده دیده نشده

ببین اون توده ای که دراوردن بدخیمه، کارسینوم سینه همون سرطان سینه است، اونجاهایی که نوشته تومور ندار ...

اگ درش بیاره دیگ خطر نداره؟؟؟

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
ببین اون توده ای که دراوردن بدخیمه، کارسینوم سینه همون سرطان سینه است، اونجاهایی که نوشته تومور ندار ...

یعنی اون لبه که درگیره بازم باید عمل بشه؟

2740

کاملا درست میگید  

الان عکس دومو دیدم متاسفانه

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
والا منم‌قبل از عید رفتم‌سونو یه چیزی تو سینه ام دید که گفت سفته و چربی نیس ولی گفت شش ماه دیگه بیا ...

شما چن سالته

تاپیک قطره چکونی زدی واست گزارش میزنم😊وقتی احترام نمیذاری انتظار احترامم نداشته باش
2706