2733
2739
عنوان

لکه بینی هفته پنج 😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 33 پست
چه جوری معلومه؟ باید سونو برم؟ 

بله تو سونو مشخصه و اینکه بعد سقط لکه بینی و یا خون ریزی فعال و درد وجود داره.ببین موقع خون ریزی یه چیز سفید تو خونت ندیدی؟

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه عزیزم. در حد ترشحات قرمز. همین 

پس استراحت کن.کار سنگین نکن و نشاسته تو آب حل کن و بخور.توکل کن بخدا و صلاح کار رو بسپر دست اون.من بچه تو 26 هفته از دست دادم.واقعا سخته.چه یه هفته چه هفته های بالاتر.ولی ببین خدا چی برات در نظر گرفته.

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2742

خب بتات چند بود ؟عدد اخرین بتات رو با یه بنای جدید مقایسه کن بعد ببین اگه بتای جدید عددش اومده پایین یعنی سقط شده در ضمن الان واسه سونو خیلی زوده فک نکنم چیزی نشون بده الانم حتما یه ازمایش بده 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من سه تا از دست دادم سه تا کم نیس😥😥

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

منم هفته ۶ لکه بینی داشتم رفتم دکتر ساک حاملگی رو دیدن ولی جنین رو نه 

دو هفته استراحت مطلق بودم و شیاف استفاده کردم هفته ۸ رفتم خداروشکر همه چی طبیعی بود قلب نی نی هم تشکیل شده بود 

خدایا شکرت ♡♡
2738
ضمنا روزی دو تا شیاف پروژسترون مصرف می کنم. امروز دکتر قرص دوفاستون هم برام نوشت که روزی دو تا بخورم ...

وااااااا خب شما سرما ميخوري قرص نميخوري كه اگر بهواد خوب بشه خودش ميشه؟ سقط نشده، اگر بود ميگفت دكتر شوخي نداره كه

استراحت كن استرس نداشته باش

پس استراحت کن.کار سنگین نکن و نشاسته تو آب حل کن و بخور.توکل کن بخدا و صلاح کار رو بسپر دست اون.من ب ...

باشه عزیزم. ممنون از راهنماییت. فعلا که حال روحیم اصلا خوب نیست. خدا هیچ کس رو تو این شرایط قرار نده  

منم هفته ۶ لکه بینی داشتم رفتم دکتر ساک حاملگی رو دیدن ولی جنین رو نه  دو هفته استراحت مطلق بو ...

عزیزم لکه بینیتون در چه حدی بود؟ من در حد ترشحات قرمز. الانم رفتم دستشویی هنوز یه ذره بود

عزیزم من از اول بارداریم تا ماه 6 خونریزی داشتم والانم بچم سالمه خداروشکر نگران نباس.سقط که به این ر ...

ممنون عزیزم بهم امید دادی. امیدوارم که این طور باشه. فعلا که فقط روی تخت دراز کشیدم و گریه می کنم 

2706