2737
2739
عنوان

لکه بینی هفته پنج 😓😓😓😓

664 بازدید | 33 پست

سلام دوستان. الان هفته ۵ هستم. در واقع ۵ هفته و ۵ روز. هفته پیش سونو واژینال رفتم که فقط ضخامت دیواره رحم تو سونو مشاهده شد. دیروز خونه مهمان داشتم و با وجود اینکه دکتر گفته بود استراحت کامل داشته باشم اما باز هم مجبور شدم یه سری کارها رو انجام بدم. نصفه شب که رفتم دستشویی ترشحاتم کاملا قرمز بود. صبح رفتم دکتر گفتش فعلا سونو نرو تا ۳ هفته دیگه. و استراحت کامل داشته باش. به نظرتون هنوز امیدی هست به باردار بودنم؟ استراحت کامل خیلی برام سخته یه پسر ۵ ساله دارم و کسی هم نیست که نگهش داره تا من استراحت کنم. همش تو این فکرم که با وجود تمام مشکلات ۳ هفته استراحت کامل کنم و بعد برم دکار و بگه سقط شده خیلی حالم گرفته میشه. کسی بوده لکه بینی قرمز داشته باشه و بچه ش سقط نشده باشه؟ 

لکه بینی نشانه سقطه مخصوصا اگه قرمز باشه باز قهوه ایی باشه میشه لک لانه باشی ولی خب اگه واست مقدوره استراحت کن یکاری که خدا نیکته صدتا بنده نمیکنه من با اینکه استراحت مطلق بودم بازم سقط شد ولی اگه بخاد بمونه حتی خودتو از جایی پرت کتی بازم میمونه ولی خب احتیاط شرط عقله 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم انشالا که صحیح و سلامت میمونه، من خیلیهارو شنیدم که لک داشتن حتی بعضیها خونریزی بوده ولی با استراحت و دارو اکی شدن، بچه پنج ساله هم خیلی چیزارو میفهمه باهاش صحبت کن و از همسرت هم کمک بخواه انشالا که طوری نمیشه، دفعه دیگه هم از مهمون عذرخواهی کت اگر هم اومدن بگو من استراحت مطلقم

خب عزیزم اگر سقط شده دیگه استراحت واسه چی؟ 

نه خب میبینی هنوز سقط نشده و با استراحت دوباره میچسبه واسه همین میگن استراحت کن لکه بینی فقط نشونه ی سقطه یعنی احتمال سقط بالاس ولی اگر خدای نکرده الان سقط شده باشه خودت به خونریزی میفتی دیگهولی تا وقتی خونریزی نداری استراحت کن 

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

عزیزم الان کاملا معلومه سقط کردی یا ن

فقط 33 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2740
اگه درد شدید داشته باشی با خونریزی اون موقع سقط میشه واقعا سقط جنین خیلی سخته خدا کنه تجربش نکنی&nbs ...

اره واقعا😞😞😞😞من سه بار تجربه کردم 

خب عزیزم اگر سقط شده دیگه استراحت واسه چی؟ 

با یه لکه بینی بچه سقط نمیشه نگران نباش هنوز هستش از این به بعد مواظب باشو استراحت کن البته هرچی خدا بخواد

درد را از هر طرف بخوانی درد است امان از درمان که برعکسش نامرد است   

فردا برو ازمایش بده ببین بتات چنده دو روز بعدشم دوباره تکرار کن اگه بتا اومده باشه پایین یعنی سقط کردی

ضمنا روزی دو تا شیاف پروژسترون مصرف می کنم. امروز دکتر قرص دوفاستون هم برام نوشت که روزی دو تا بخورم. تو نت نوشته بود باعث ورم و چاقی میشه. برای همین نخوردم. پیش خودم گفتم اگر بخواد بمونه می مونه 😔😔😔

بتات چند بود اولین ازمایشت؟؟

فردا برو ازمایش بده ببین بتات چنده دو روز بعدشم دوباره تکرار کن اگه بتا اومده باشه پایین یعنی سقط کر ...

۴ بار آزمایش بتا دادم این روزها. اسمشو ببرم شوهرم عصبی میشه 😑😑😑

2706