2737
2739
عنوان

حاملگی چند روز بعد لقاح معلوم میشه؟

164974 بازدید | 54 پست

سلام به همگی 

بجه ها من چند ماهه رژیم گرفتم و در نهایت هم میخواستم آی یو ای کنم ولی دو ماه پشت سر هم رفتم دکتر و خدا یه کاری کرد نتونم ای یو ای کنم انگار مصلحت نمیدونست حالا توکل بخدا ۱۹اسفند خودمون اقدام کردیم ۲۷اسفند آزمایش بتا دادم منفی بود پری روز هم بیبی چک منفی بود البته پریودم ۷ اسفند بوده نمیدونم حالا امیدوار باشم که مثبت بشه یا نه 

آخه من پریودم جلو مینداخت همیشه

نمیدونم بخاطر داروهای آی یو آی هنوز نشدم یا ...؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من روز ۱۳پریودم رفتم سونوگرافی دکتر گفت دیروز تخمک آزاد شده برو نزدیکی کن ماهم کردیم 

اون ماه لتروزول و متفورمین و آمپول هم استفاده کرده بودم آخه قرار بود آی یو ای کنم 

۸روز بعد نزدیکی کمردرد داشتم دکتر گفت اول باید آزمایش بارداری بدی بعد دارو بدم که ازمایش منفی بود 

با اینکه خیلی علائم داشتم که فک میکردم حامله ام 

2740

روز نزدیکی و روز لقاح یکی نیست.و خانوما به اشتباه فکر میکنن لقاح همون نزدیکی هست.در صورتی که لقاح بین 6 تا 10 روز بعد از نزدیکی انجام میشه و از 4 الی 5 روز بعد از لقاح بیبی چک میتونه بارداری رو نشون بده ..

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
من روز ۱۳پریودم رفتم سونوگرافی دکتر گفت دیروز تخمک آزاد شده برو نزدیکی کن ماهم کردیم  اون ماه ...

8 روز بعد از نزدیکی خیلی زوده برای ازمایش

8 روز بعد از نزدیکی خیلی زوده برای ازمایش

آخه تو نت نوشته 8 الی 10 روز بعد تخمک گذاری نشون میده 

البته من که اون ماه بالاخره پریود شدم حالا این ماه باز اقدام کردم و منتظر نتیجه هستم البته ماه پیش خیلی علائم حاملگی داشتم و نشدم ولی این ماه علامتی ندارم

آخه تو نت نوشته 8 الی 10 روز بعد تخمک گذاری نشون میده  البته من که اون ماه بالاخره پریود شدم ح ...

عزیزم بیبی 8 تا 10 روز بعد از لقاح نشون میده و لقاح بین 6 تا 10 روز بعد از نزدیکی انجام میشه..تا لانه گزینی تو رحم انجام نشه هورمون بارداری وارد خون و ادرار نمیشه که بیبی چک بتونه تشخیص بده..اصلا دنبال علائم نباش..تو اقدام همه چی به هم میریزه.پریود عقب جلو میشه مدل درد ها مقدارشون ..فقط به بیبی چک اعتماد کن.من ماهی که باردار شدم فقط چند روز قبل موعد خیییییلی کم تخمدونام میگرفت.همین.دوستم اصن هیچ علامتی نداشت.یکی دیگه علامت پریود شدن داشت جوری پد گذاشته بود و فکر میکرد پریود میشه..هر کسی یه جوریه..

عزیزم بیبی 8 تا 10 روز بعد از لقاح نشون میده و لقاح بین 6 تا 10 روز بعد از نزدیکی انجام میشه..تا لان ...

والا من مفردای اقدامم تخمدانام تیر میکشید و یه شب قبل اقدامم 

چهار روز بعد اقدام هم دوباره اون درد هست ولی خفیف 

میترسم تخمک آزاد نشده باشه و کیست شده باشه که اینجوری تیر میکشه بعضی وقتها

والا من مفردای اقدامم تخمدانام تیر میکشید و یه شب قبل اقدامم  چهار روز بعد اقدام هم دوباره اون ...

برا من سه چهار روز قبل موعد اونم خفیف میگرفت و ول میکرد..اون تیر کشیدن نزدیک تخمکگذاری بخاطر ازاد شدن یا نشدن تخمدانه..کلا علامتهای از یه هفته به موعد علامت محسوب میشه.علایم های قبل نه

2706