2737
2739
عنوان

در مورد مراحل ivf بیمارستان شریعتی خبر دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 32700 بازدید | 1207 پست
من خداروشکر طبیعی باردار شدم دقیقا بلطفف خداروزی که پیش عارفی وقت داشتم فهمیدم باردارم بی خیالی برای ...

کیمیا جانم سلام. میگم شما غربالگری رفتی؟ کجا رفتی؟ من الان 9 هفته و 1 روزم دنبال یه جای خوبم برای غربالگری می شناسی جایی رو ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیمیا جانم سلام. میگم شما غربالگری رفتی؟ کجا رفتی؟ من الان 9 هفته و 1 روزم دنبال یه جای خوبم برای غر ...

من دکترم گفت برو پیش ازاده مکری شهرک غرب خیلی خانم بادقت وخوش انرژی بود من14ام رفتم...دکترشاکری هم توی نت سرچ کن شنیدم عالیه

همه راهها گشوده است...معجزه از پس معجزه باز نمی ایستد ازآسمان برسرم خیروثروت میبارد...خدایا سپاسگزارم

2731
سلام. بله عزیزم خداروشکر همون بار اول خدا خواست 

سلام عزیزم تبریک میگم انشاالله صحیح وسلامت بیاد بغلت...منم میخوام برم بیمارستان دولتی چندسال رویان رفتم ولی بی نتیجه بود...هزینه ها خیلی بالاست خواستم برن دولتی بنظرتون کدوم بیمارستان برم..مشکل از شوهرمه تحرکش ومورفولوژیش پایینه...خودم مشکلی ندارم..دیگه خسته شدم...ممنون میشم کمکم کنی که کجا برم

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
سلام عزیزم تبریک میگم انشاالله صحیح وسلامت بیاد بغلت...منم میخوام برم بیمارستان دولتی چندسال رویان ر ...

عزیزم ان شاالله که خیلی زود نتیجه بگیری حق داری هزینه ها واقعا سرسام آور شده

من شریعتی نرفتم خیلی معطلی داشت رفتم آرش و خداروشکر خدا کمک کرد با این که تحرک و مورفولوژی همسرم واقعا کم شده بود 

2738
عزیزم ان شاالله که خیلی زود نتیجه بگیری حق داری هزینه ها واقعا سرسام آور شده من شریعتی نرفتم خیلی م ...

انشاالله عزیزم...من بخوام از الان نوبت بگیرم برم چند وقت تا انتقال طول میکشه؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
انشاالله عزیزم...من بخوام از الان نوبت بگیرم برم چند وقت تا انتقال طول میکشه؟

راستش برای من یک ماه طول کشید البته مدارکم کامل بود عکس رنگی و سونوی خودم و آزمایش همسر و ... 

ولی یه چیز دیگه هم اصرار بود.

من چون شاغل بودم اگر زود انجام نمیدادم به خاطر شرایط شعلیم میرفت تا ماه بعد و دیگه نمیتونستم برای همین خیلی اصرار کردم و قبول کردن زود سیکل رو شروع کنن

راستش برای من یک ماه طول کشید البته مدارکم کامل بود عکس رنگی و سونوی خودم و آزمایش همسر و ...  ...

اهان ممنون از جوابت عزیزم

راستش برای من یک ماه طول کشید البته مدارکم کامل بود عکس رنگی و سونوی خودم و آزمایش همسر و ...  ...

راستی ببخشید اینهمه اذیتتون کردم من اگربهشون بگم که من رویانم تحت درمان بودم بازم قبول میکنن که تخفیف بهم بدن؟

راستی ببخشید اینهمه اذیتتون کردم من اگربهشون بگم که من رویانم تحت درمان بودم بازم قبول میکنن که تخفی ...

ببین عزیزم کلا اونجا بیمارستان دولتی هست و خدماتش دولتی اصلا کاری ندارن قبلا کجا بودی و این که تا ۶ ماه پیش یه قانون بود میتونی یک بار از خدمات تخفیف بالا استفاده کنی مثلا پاکنچر دولتی میشد ۲ تومن با اون خدمات ۱ میلیون

اونم باید حواست باشه بگی تا حالا از این مورد استفاده نکردی که برات بزنن 

در کل آزادش هم از خصوصی بهتر میشه 

هر سوالی داشتی بپرس عزیزم شرایطت رو کاملا درک میکنم و خوشحال میشم اگر کمکی کنم

ببین عزیزم کلا اونجا بیمارستان دولتی هست و خدماتش دولتی اصلا کاری ندارن قبلا کجا بودی و این که تا ۶ ...

قربونت برم عزیزم خیلی لطف کردی...یعنی نگم که ای وی اف کردم؟؟

قربونت برم عزیزم خیلی لطف کردی...یعنی نگم که ای وی اف کردم؟؟

چرا بگو در جریان درمانت باشن حتما اتفاقا باید دکتر بدونه

فقط زمان پاکنچر که تعیین کردن برات بگو من از خدمات تخفیف تا حالا استفاده نکردم اون قانونی که تخفیف میدادن اگر هست استفاده کنم

هزینه هارو هم روی یه کاغذ زدن رفتی ببین 

2706