2737
2739
عنوان

چیکار کنم حالت تهوع دارم؟

529 بازدید | 8 پست

سلام دوستان دیشب با شوهرم ر ا ب ط ه بدون پیشگیری داشتم صبح بیدار شدم پریود شدم و از ظهر حالت تهوع دارم یه بارم بالا اوردم حالم داغونه چی بخورم خوب بشم؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فشارت پایینه نبات داغ بخوربازعفرون

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
باشه .چه جوری خشک کنمن

با دستمال دایم آب دهانت رو خشک کن قورتش نده چون وقتی تهوع داریم بزاق دهان بیشتره و بیشتر باعث تهوع میشه وقتی خشک کنی تهوعت قطع میشه

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2740
نوشابه

نه تو پریودی نوشابه خیلی بده اصلا نخور. دم کرده گیاهی،  آبجوش و نبات و نعناع اینا خوبه بهتره

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲