2737
2734
عنوان

دعوا وقت تحویل سال

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 46 پست
نه عزیزم بچه ندارم ۴ساله ازدواج کردم 

واای منم چهار ساله ازدواج کردم ، از  سر شب دارم فکر میکنم بحثا ک باید برا سال اول دوم ازدواج باشه ، ااااه خسته شدم،

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس شماها هم برای همین بیدارید؟

ناراحتتون شدم

خب اونم گناه داره میگی افسرده س، اوضاع کارشم خرابه. خب شما باید درکش کنی کنارش باشی. نه اینکه خودتم باری روی دوشش بشی

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2731

هر چند وقت یکبار دعوامون میشه .

هر وقت اعتراض میکنم با دعوای بزرگ به قهر تموم میشه و آخرش هم من محکوم میشم دیوونه بودن. یا اثرات پریود یا بدبین بودن و هزار برچسب دیگه. 

فبای آلاء ربکما تکذبان

اشکال نداره عزیزم.... کار شیطون بوده

آدما فراموش کارن....  سعی کن دفعه بعد جلوی برادر شوهرت خیلی با هم خوب باشین...

انشاالله درسی میشه واسه آینده که خدایی نکرده دعواتون شد طوری رفتار کنی که کسی متوجه نشع.

مامانم همیشه میگه یکی باید من و یکی باید نیم من باشه واقعا هم با پدرم زندگی عاشقانه ای داشتن ....

انشاالله تاپیک بعدیت آشتی کنون یا یع خوشحالی توپ باشه برات دوستم

هر چند وقت یکبار دعوامون میشه . هر وقت اعتراض میکنم با دعوای بزرگ به قهر تموم میشه و آخرش هم من محک ...

همشون هنینن

منم متهم میکنه به دیوونه بودن میگه میبرمت روانپزشک و ازاین چرت و پرتا. اینا دست پیشو نیگیرن که پس نیفتن عزیزم

دقیقا شوهر منم تا دعوا میشه شروع میکنه حساب کتاب کردن که ببینه نزدیک پریودمه یا نه😫

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
هر چند وقت یکبار دعوامون میشه . هر وقت اعتراض میکنم با دعوای بزرگ به قهر تموم میشه و آخرش هم من محک ...

من جات باشم با همسرم میرم روانشناس عزیزم

اگر بحثتون اینقدر ناراحتت کرده نباید اصلا پیاده میشدی از ماشین تا همسرت عذرخواهی کنه و از دلت در بیاره تا اوقات بقیه هم تلخ نشه و دشمن شاد هم نشید

اصلا چه کاریه برید خونه دیگران واسه تحویل سال اخه؟؟؟

2738
ناراحتتون شدم خب اونم گناه داره میگی افسرده س، اوضاع کارشم خرابه. خب شما باید درکش کنی کنارش باشی. ...

خب وقتی به مشورتام توجه نداره چکار کنم؟

برای شروع کار جدیدش نشستیم با هم حساب کردیم دیدیم همش ضرره.

ولی تصمیم گرفت شروع کنه و خانواده ش هم پشتش بودند که کار خوبیه.  الان بعدا یکسال میگه هیچی برام سود نداشت. تازه همش از من پول میگیره قرضی وپس نمیده. بااین که گفته بودم اگه شکست بخوری چون مخالف بودم پشتت نیستم.

از 8 صبح تا 11 شب میره سر کار و هیچی به هیچی.

فبای آلاء ربکما تکذبان
2706