2703
2553
عنوان

دعوا وقت تحویل سال

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ، از صبح هی ب خودش ارامش دادم ولی اون لحظه، اوووف😯😯😯😯

دقیقا اصلا باخودم عهد کرده بودم که این عیدو هیچ جر وبحثی نمیکنم باهاش ولی آخرشم نشد الانم قهریم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2456
ای بابا.  بچه ها شمام قبل تحویل سسال تا خود تحویل سال استرس دارین؟!  من خیلی استرس میگیرم ...

آره منم همین طورم اصلا دعاهام یادم میرن. تمرکز ندارم

به قولت انگار چه خبره

ولی از این هیجانش خوشم میاد

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
😕😕😕 حالا قهرین؟

نمیدونم.شوهرم خیلی افسردست و حرف نمیزنه.

میگفت احساس میکنم تو زندگی شکست خوردم. تو دائم سرکوفت میزنی. باید بری پیش روانپزشک.   

فبای آلاء ربکما تکذبان
2714
 آره منم همین طورم اصلا دعاهام یادم میرن. تمرکز ندارم به قولت انگار چه خبره ولی از این هیجانش ...

آره به خدا منم.  کلا دعاهامیادم میره انگار قراره همون لحظه مستجاب شه!!!! 

دعوارو همونجا تو ماشین تموم میکردی بعد میومدی پایین شب عیدی و دعوا

تموم شده بود برای اینکه خانواده ش نفهمند پشت در لبخند زد که بسه. ولی من حرفاش و داد زدناش یادم نرفت و بغضم ترکید. 

فبای آلاء ربکما تکذبان
منم حسوحالم قبل عید اینقد قشنگ بود هرکی میگفت ذوقی ندارمو... دعواش میکردم اما خودم گند زدم

دقیقا مثل من 

رفتم خونه مامانم دیدم آبجیم تو اتاقه ناراحته کشوندمش بیرون کلی باهاش صحبت کردم که حالش خوب بشه گفتم حق نداری روز لید اوقات خودتو وخانوادرو تلخ کنی ولی آخرش خودم گند زدم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2706