2733
2734
عنوان

چقدر از نظر چهره و هیکل همسرتون قبولتون داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5062 بازدید | 93 پست

عکس پسرم حالابگیدچطوربپاکم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

آره قبول داره،مخصوصا چال لپم رو خیلی دوست میداره از هیکلمم راضیه خوشبختانه😁😁

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس اون هم ادم زشت و معمولی که میبینید تو خیابون همشون منم😁😊

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

شوهره منم از نظره قیافه ازم خوشش میاد ولی هیکل نه. از این هیکل خشکای استخونی دوس داره باشم 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2728

قیافه خیلی بدی ندارم خداروشکر ،اما حسرت بدل موندم ی بار شوهرم بگه مثللللللللللا چشات چقدر خوشگله،بعض وقتا غصم میگیره،اونقدر نگفته ک احساس میکنم زشت تررررررین ،بی ریخت ترین زن دنیا هسم

الهامم(می تونید الی صدام کنید)
2740
بزن رو سه نقطه ی پایین پاک کن

مرسی پاک کردم😄

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
منظور استارتر نظر شوهرتون راجب شماست!! 

اها چه گیجی ام😂

نمیدونم قبول داره یا نه 

نظرش برام مهم نبس😂😂😂

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706