2737
2734
عنوان

لک بینی هفته ۱۵

316 بازدید | 5 پست

خانمها من تقریبا از هفته ۱۱ تا هفته ۱۴هماتوم ۲۱ سیسی رو دفع کردم و بعدش یه هفته بدون لک و خونریزی بودم والان تو هفته ۱۵هستم و چون لک بینی تموم شده بود دکتر دیگه شیاف و قرص دوفاستون تجویز نکرد اما امروز دوباره لک کمرنگ داشتم،خیلی نگرانم چیکار کنم؟؟کسی وضعیت منو داشته؟بچه اش صحیح و  سالم بدنیا اومده؟

سلام من دوروز پیش رفتم سونوگرافی هشت هفته برا ضربان قلب که متوجه هماتوم شدم ۶میلی متر بود .دکترم برام استراحت مطلق و شباف سیکلوژست ۴۰۰نوشته سی عدد که روزی دوتا استفاده کنم.ولی من لک و خونریزی ندارم اصلا .شما هم استراحت مطلق بودی؟لکه بینی داشتی؟؟

این نیز بگذرد ❤❤❤❤
سلام من دوروز پیش رفتم سونوگرافی هشت هفته برا ضربان قلب که متوجه هماتوم شدم ۶میلی متر بود .دکترم برا ...

بله لک بینی و خونریزی شدید طوری که گفتم سقط شد،ولی لطف خدا بود بچه مو حفظ کرد.هماتوم برای بعضیا جذب میشه و بعضیا دفع میشه،حتما استراحت مطلق باش شیافتو سر ساعت بزن و فقط برای دستشویی از جات بلند شو،انشاءالله زودی جذب یا دفع شه و راحت شی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728