2737
2739
عنوان

لک بینی هفته ۱۵

316 بازدید | 5 پست

خانمها من تقریبا از هفته ۱۱ تا هفته ۱۴هماتوم ۲۱ سیسی رو دفع کردم و بعدش یه هفته بدون لک و خونریزی بودم والان تو هفته ۱۵هستم و چون لک بینی تموم شده بود دکتر دیگه شیاف و قرص دوفاستون تجویز نکرد اما امروز دوباره لک کمرنگ داشتم،خیلی نگرانم چیکار کنم؟؟کسی وضعیت منو داشته؟بچه اش صحیح و  سالم بدنیا اومده؟

سلام من دوروز پیش رفتم سونوگرافی هشت هفته برا ضربان قلب که متوجه هماتوم شدم ۶میلی متر بود .دکترم برام استراحت مطلق و شباف سیکلوژست ۴۰۰نوشته سی عدد که روزی دوتا استفاده کنم.ولی من لک و خونریزی ندارم اصلا .شما هم استراحت مطلق بودی؟لکه بینی داشتی؟؟

این نیز بگذرد ❤❤❤❤
سلام من دوروز پیش رفتم سونوگرافی هشت هفته برا ضربان قلب که متوجه هماتوم شدم ۶میلی متر بود .دکترم برا ...

بله لک بینی و خونریزی شدید طوری که گفتم سقط شد،ولی لطف خدا بود بچه مو حفظ کرد.هماتوم برای بعضیا جذب میشه و بعضیا دفع میشه،حتما استراحت مطلق باش شیافتو سر ساعت بزن و فقط برای دستشویی از جات بلند شو،انشاءالله زودی جذب یا دفع شه و راحت شی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728