2733
2734
عنوان

میخوام برم از خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 53 پست
من تاحالا این حرفارو به نزدیک ترین دوستمم نگفتم همیشه میریضم توخودم دوس ندارم کسی بفهمه بدبختم همیشه ...

عشقم ناراحت نباش.تونمیتونی بزورتغییرشون بدی مگه خودشون بخوان.عزیزم زندگی خودتوبکن واصلااهمیت نده.فدات شم انشالله هم خوشبخت میشی هم موفق.😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقم ناراحت نباش.تونمیتونی بزورتغییرشون بدی مگه خودشون بخوان.عزیزم زندگی خودتوبکن واصلااهمیت نده.فدا ...

مرسی عزیز دلم .ممنونم بابت حرفای قشنگت انشالله توهم همیشه شاد و خوشبخت باشی.😚😚😙

دیر اومدی نخواه زود برو    
2742
خیلی ناراحت شدم  فقط میتونم واست دعا کنم😔😔😖

عزیزم ببخشید ناراحتت کردم.دعا کردن تو از همه چی برام با ارزشتره مرسی که انقد خوبی😗😗😗

دیر اومدی نخواه زود برو    
عزیزم ببخشید ناراحتت کردم.دعا کردن تو از همه چی برام با ارزشتره مرسی که انقد خوبی😗😗😗

وای من بجای تو خفه شدم ببینم خونه ب هم ریخته قابل تحمل نیس مقصر مامانته از کوچکی باید نظم ب همه چی میداد ک بچه ها با نظم بزرگ شن

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر                 یادگاری که در این گنبد دوار بماند
ای خدا.. منم زندگی مجردیم گوهه اگه راحت بخوام بگم. آدم درد و دل هم نیستم ولی درکت میکنم. اینجا هم نب ...

منم از این زندگی خسته شدم،،یه کلام تو این خونه بالاتر از حرف اونا حرف بزنی دیگه کن فیکون میشه،

خیلی نذرو نیاز کردم تا حالا، ولی فایده ای نداره منم دیگه اصراری به خدا ندارم،،ما یه خانواده از هم پاشیده و سردی هستیم، دیگه دلم نمیخاد اینجا باشم،اصلا دلم نمیخاد  

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢

منم مثل خودتم عزیزم، زندگیم داغونه 

انشالله خدا خودش کمکت کنه،،انشالله سال97 لباس عروس تنت کنی عزیزم،امیدوارم امسال به ارزوهات برسی ☺

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2740