2733
2734
عنوان

میخوام برم از خونمون

1781 بازدید | 53 پست

خیلی دلم گرفته از این بی نظمی بی هدفی خر توخری بیماری واقعا از خونمون متنفرم نمیتونم تحملش کنم خیلی ناراحتم هرچی میگم باید تلاش کنیم باید روخودمون کار کنیم از این بدبختی در بیایم بام بدرفتاری میکنن انگار فش ناموس میدم بشون خیلی ناراحتم .امروز گفتم چرا اشغال میارید میریزید وسط خونه من هرچی جمع میکنم دوباره مامانم پامیشه میریزه .مامانم برگشت گفت خوب میکنیم توکلفتمونی باید انجام بدی .خواهرم گفت تمام بدبختیام زیر سر توئ در صورتی که من خیلی دوسش دارم .حتی بخاطر اضافه وزنشم خودم بزووور رفتم مطب دکتر براش نوبت گرفتم دکتر داشت میرفت نکهش داشتم تا خواهرم بیاد .هر روز بش میگم برو پیاده روی .بش میرسم برنامشو یاد اوری میکنم.بعد برمیگرده تو منو بدبخت کردی😔اون رفت دانشگاه ازاد اونوقت من میگن حق نداری بری .اون بزرگ سالان خوند اونوقت برامن کتاب کنکور نمیگیرن.برا اون طلا میگیرن من ن.توخونه هم نقش یه فلجو بازی میکنه.ولی باز چون هیچی بشون نمیگمو همه کارو بدون حرف انجام میدم بام دعوا میکنن😔 دوس دارم برم.کاش دم عیدی خدا نجاتم بده برام دعا کنید نجات پیدا کنم😔😔😔😔

دیر اومدی نخواه زود برو    

آخی عزیزم فک کردی بیرونه اون خونه خوشبختیه؟ازاینی که هستی بدبخت تر میشی خواهری

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرچند بداخلاقم باشن بازاونجا امن ترین جای دنیاست

فلک در دفتر عشقم قلم زد 😢چ روزهای خوشی داشتم بهم زد😢الهی ای فلک چرخت نگردد😢که چرخت ارزویم را بهم زد😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😭😢                                                                     درد میکنه همه جای زندگیم😢الهی من بمیرم برای زندگیم😢
2728
بهشون اهميت نده خيلي ببخشيدا به تو خه خواهرت چاقه خونه رو تميز نكن 

اخه خجالت میکشم.یهو مهمون میاد .انقد دوس دارم دوستام بیان خونمون ولی از بس داغونه همش میگم ن خودتونو اذیت نکنید خودم میام😔امروز اینم بشون گفتم گفت اصلا دوس داریم وسط پذیرایی دستشویی کنیم تا دوستات ببینن.😔

دیر اومدی نخواه زود برو    
یاد نرو سمیه افتادم😐

دقیقا داشتم اینو میدیدم گفتم این منم.خونه ما دقیقا مثل همین فیلمس هر روز نگاش میکنم برا بدبختیا خودم گریه میکنم

دیر اومدی نخواه زود برو    
2738
اخه خجالت میکشم.یهو مهمون میاد .انقد دوس دارم دوستام بیان خونمون ولی از بس داغونه همش میگم ن خودتونو ...

وقتي خونتون كثيفه مادرت بايد خجالت بكشه نه تو تو هم بيخيال شو بزار كنار بياين با اينكه همش يه نفر هست گندشونو بگيره

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
ايشالا زودتر بري سر خونه زندگي خودت كارارو بين خودتون تقسيم كنيد

با این زندگی که من دارم کدوم خری میاد که منو ببره سر خونه زندگیم .جز یه آدم کور و کر 

دیر اومدی نخواه زود برو    
اخه خجالت میکشم.یهو مهمون میاد .انقد دوس دارم دوستام بیان خونمون ولی از بس داغونه همش میگم ن خودتونو ...

عجب مادرايي پيدا ميشن ياد كوزت افتادم

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
وقتي خونتون كثيفه مادرت بايد خجالت بكشه نه تو تو هم بيخيال شو بزار كنار بياين با اينكه همش يه نفر هس ...

اتاق داداشام انکار آشپزخونس.هرچی میخورن جفتشونه.من از بدبختی زیاد رفتم یه شهر دیگه خونه خواهرم درس میخونم الان اومدم براعید خودلم میسوزه.چرا من ایجور باشم دوس دارم خوشی و تو خونه بابام ببینم ن خونه شوهر که بعد منتشو سرم بزاره

دیر اومدی نخواه زود برو    
2706