2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من لوازم ارایشی داره این ریمل از بدترین ریملای مغازشه

من اينو گرفتم خوبه ازشون بپرس

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2731

شرمنده اسمش اشتباه گفتم ریمل کالیستا هست یه خانمی استفاده کرده بود میگفت خیلی حجم میده به مژه هام و راضی بود قیمتش ۳۰ تومن

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

بچا ريمل من خوبه بده ؟؟؟؟چجورياس

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
کانسیلر چطوریه حجم دهنده ست پرپرشت کننده یاچی ؟؟قیمتش چنده 

شرمنده اسمش اشتباه گفتم ریمل کالیستا هست یه خانمی استفاده کرده بود میگفت خیلی حجم میده به مژه هام و راضی بود قیمتش ۳۰ تومن

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
عزیزم رومنس بهتر از اون ریمل اسنس هس طرفدارم زیاد داره 

من اينو بهمن ماه ٤٧ت خريدم😖بد نيست اما اوني كه من ميخاستمم نيس