2737
2734
عنوان

ابروهاااام ....گریهههه

371 بازدید | 16 پست

سلام خانما .یه سوال داشتم.خواهشا اگر کسی تجربه ای داره کمکم کنه .رشد ابروهام خیلی کنده دوماه بود که  خودمو کشتم ابروهامو تقویت کردم امروز رفتم ارایشگاه از بس ناقص در اومده بود اونم مجبور شد جوری ابروهانو برداره که از حالت پهنیش دربیاد .ابروهام باریک شدن.خیلی ناراحتم.نمیدونم چیکار کنم.یکی میگه روغن مورد بزن،یکی روغن کرچک و...شما چه نظری دارید؟ از روغن سیاه دونه و خرگوشک وسریتا  راضی نبودم.حداقا تا یه ماه دیگه باز پر شه ابروها.گریههههه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم من یه سال تمام ابروهامو با تیغ تمیز کردم خیلی خوب شد اینسری رفتم ارایشگاه از ابروهام عکس گرفتن انقدر پهن و خوب شده بود محلولای تقویتی خوبه یکم تاثیر داره اما دیگه خودت با تیغ ابروهاتو تمیز کن تا سه ماه بعد  یه ماه بزار پر بشه برو بردار

2740

ببین فقط روغن فندق تلخ.

..ابروهای هیچکس مث مال من داغون نبود...تازه ی قسمتش کلا خالی بود...از بچگی...

این روغن و ک زدم اونجاهم دراومد مو...اینم بگم ک دوماه تموم صب تا شب ازش ب ابروم زدم

💞میشه برای سلامتی پدرمادرم وبرادرام و شوهرم و نی نی تو دلم ی صلوات بفرسی؟؟؟؟؟💞👦👦👦اخه اینا تموم زندگی منن..💞هرکدومشون اگر نبودن شاید منم الان نبودم😢انشالله خدا خیرتون بده و عزیزاتونوبراتون نگه داره

عزیزم من یمدت سیر میزدم جاهایی که مو نداشتم درمیومد فقد زیاد بذاری میسوزه ابروهات بزن یه نیم ساعت بمون بعد بشورش... روغن نارگیل میزنم راضیم... روغن کرچکم میگن خوبه اگه مداوم باشه میتونی دستورشو سرچ کنی ببینی

خود خارجیا وقتی خیلی از یه چیزی تعجب میکنن میگن «ابلفضی؟» بعد شما راه به راه میگین ریلی؟ ریلی و مرگ :/ 

روعن رز ماری من استفاده کردم.

ناگیلم بسوزون بدون پوستا بعد شبا بزن ب ابروت

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

عزیزم مامان من همیشه میگفت برای ابرو و مو و ناخنتون گریه نکنید دوباره در میاد خوشگل میشه. الان هم عیدت را خراب نکن بزار ابروهات دوباره رشد کنه و پهن بشه این هم حالا یه تغییر خوبه که مدلش عوض شده.هیچی هم نزن بهش دنبالش هم نباش ریشه مو توی دل آدمه باور کن.روحیه ات خوب باشه موهای سر و ابروهات هم رشد میکنن.من اصلا ابروهامو دست نمیزنم فقط وسطشو تمیز میکنم و گاهی مرتب میکنم خودش پر میشه

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم

فقط وازلین،هرشب،قرص ال دی هم میگن خوبه پودر کنی بااب خمیرکنی بزنی

به نکات زیر توجه شود: 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 
2706