2733
2734
عنوان

شما تا حالا قلبتون به تپش افتاده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20890 بازدید | 2178 پست
💚#یا_مهدی_ادرکنی💚 💚الهمم_عجل_الولیک_الفرج💚 انشاالله جشن ظهور 😍❤️ ممنون بابت تگ🤍🙂🙏🏻

ان شاالله 🥰

فداتون ♥️

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزن اولیه ۷۴ ↩️وزن هدف ۵۷ ↩️وزن فعلی ۶۱                               ...سنگ در آب می اندازم و میپندارم که با این سنگ زدن ماه به هم میریزد...کی به انداختن سنگ پیاپی در آب، ماه را میشود از حافظه آب گرفت...  شازده کوچولو پرسید: غم انگیزتر از اینکه بیای و کسی خوشحال نشه چیه؟ روباه گفت: بری و کسی متوجه نشه...!!!  پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی جمع است...
2731
مرسی گلم از راهنماییتون 

خواهش میکنم زوشا جان🙏💕

گاهی آدم کلی دعا بلده ولی حوصله اش نمیکشه بخونه

شما حوصله کن بخون حتما نتیجه میگیری

من خودم و مادرم ذکریونسیه رو برای هرحاجتی خوندیم برآورده شد...

الهی به حق صاحب این مجلس خدا بهت یه همسر خیلی خوب بده و خوشبخت شی...

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏
خواهش میکنم زوشا جان🙏💕 گاهی آدم کلی دعا بلده ولی حوصله اش نمیکشه بخونه شما حوصله کن بخون حتما نت ...

مرسی عزیز دلم مامانم بیماری سختی داره یکساله و نیمه درگیره الان داره پرتو درمانی میشه بابام یکماه پیش سکته قلبی کرد چند روز تو سی سی یو بود یه پام این بیمارستان بود یه پام اون بیمارستان چون من تک دخترم هیچ دوست و رفیقی هم نداره که حتی باهاشون دردل کنم  منم به خاطر ایشون  یکساله و نیمه ترک کار کردم  شغلم حسابداری رود چون همه کارها با منه این قدر خسته ام و بریدم که حد نداره 

بسم الله الرحمن الرحیم سلام  عاشقان امام زمان عج الله  🌿 امیدوارم حالِ دلت با یاد ح ...

سلااام قشنگم

مرسییی بابت تگت 🙏🏻🌹✨

براتون هر آنچه از خداوند خواهانید آرزومندم 💕

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
@مامان_شاد_موفق     @نیکوآزاد     @عروسغریبه     @_هیچکس_ &n ...

سلااام قشنگم

بابت تگ مرسییی🙏🏻🌹✨

براتون هر آنچه از خداوند خواهانید آرزومندم 💕

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

یا مهدی ادرکنی آقا جانم هر شب برای سلامتی شما به‌نیت ۱۴ معصوم صلوات هدیه روح مهربونتون میکنم باشد ک دعای خیرتان سایه زندگی همه مسلمانان جهان باشد   

امیدوارم خدا به تمام خواسته های دلتون نور امید بده و بهشون برسید
سلااام قشنگم مرسییی بابت تگت 🙏🏻🌹✨ براتون هر آنچه از خداوند خواهانید آرزومندم 💕

سلام وخوش اومدین🌹

ممنون از لطف ودعای خیرتون 🥰

الهی حاجات روا عاقبتتون بخیر🤲

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

اللهم عجل لولیک الفرج به حق خانم زینب کبری

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

یا_مهدی ادرکنی#  

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

یامهدۍ‌ادرڪنی#  

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          

یا_مهدی ادرکنی#