2737
2739
عنوان

میخام یکم دردودل کنم😢😢😢

121 بازدید | 15 پست

سلام عزیزای دلم میدونم که میاین میخونین وشایدنظربذارین برام الان که اینارودارم تایپ میکنم واقعاناراحتم وبغض دارم پس توروخداشوخی نکنیدباهام واقعاغمگینم😢😢😢

میخام درموردبابام حرف بزنم بابایی که یه عمرجون کندوبدبختی کشیدبابایی که هنوزم که هنوزه ترکهای دستش باهامون حرف میزنه بابایی که الان دیگه دستاش میلرزه وچشاش همیشه شرمنده خونوادشه این دم عیدی😢😢بابای من۶۵سالشه کارگربودامادیگه نمیتونه کارکنه یادمه بچه بودم که بابام  به خاطریه مصدومیت ویه رفیق ناباب بیشعورمعتادشد😭😭رفیق که نه دشمنش باعث شداون الان اینطورباشه دردبکشه ودم نزنه میگفت بکش دردتودرمون میکنه خوب که شدی دیگه نکش امابابای من دیگه خوب نشد😭😭کارمیکردومیکشیدامافرق داشت بامعتادای دیگه همیشه تاجایی که میتونس حواسش به بچه هاش بودامااون بابای سابق نبودبراما😖دیگه خوش نبودیم الان ۱۷سال ازاونموقع گذشته وتقریبایک ساله که بابایی من دیگه نمیکشه به حدی عاجزشدکه دیگه روش نمیشدحتی ازخونه بیادبیرون بچه هابابای من نکشیدوگف میخادترک کنه سرحرفشم بودوچقدمن حس کردم خوشبختم وقتی دیدم بابام دیگه پاک شده😔اماالان دردم چیزدیگس دردم خانواده ی بیمعرفت ومامان پرتوقعمه بچه هابابام تواین چن سال هرچقدرتونست کمک کردهرچقدتونست نذاشت قندتودل ماآب بشه باپول کارگری خوشبخت بودیم دستاش ترک میخوردوپینه میبست وخودش میگف دردنداره ومیخندید😭😭اماحالامامانم انتظارداره بازم بره کارگری میخادخونه ی خوب زندگی کنه همش لباس بخره وهمه هم طرفشومیگیرن من که بچشم عیدنتونستم لباس بخرم ودم نزدم چون منم همسریک کارگرم ودرک میکردم سختی کارواماحالامامانم وخواهرام انتظاردارن بره سرکاربچه هابابام ۴۰۰قرض داره وهمش توخونه بهش بی حرمتی میشه میدونین چی باعث شدامشب ایناروبنویسم به خاطردعوایی که سرهمون پول بابام ومامانم داشتن  والبته مامانم دادزدوبابام سرشوانداخت پایین وهیچی نگف سوختم وقتی دیدم بابام رف که بخابه پتوروکشیدروسرش وتنش اون زیرمیلرزیدفهمیدم نمیخاس بچه هاش ببینن گریه هاشواماهیچکدوم ازخواهرام فک نکردن که اونم باباشونه بچه هاخواهرم خجالت میکشن ازاینک بگن این مردباباشون فقط ازخدامیخام یه روزی بچه هاشون همین رفتاروباهاشون داشته باشن بفهمن شرمندگی یعنی چی امشب اصلاطاقت نیاوردم زودی برگشتم خون بچه هادیگه نمیخام برم خونشون دلم خیلی برابابام تنگ میشه امادیگه واقعابریدم 😭😭😭😭😭😭😭مرسی که خوندین یک جانوشتم که اذیت نشین😖

😔😔😔خدا به همه آرامش بده

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بميرم براش.خوش ب حالت كه بابا به اين خوبي داري.من هيچ وقت حس نكردم بابا دارم با اينكه مشكل مالي نداريم ولي اصلن محبت نداره.

قدرشو بدون.انشالله كه مشكلاتتون حل بشه گلم😔

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2738

400 میلیون؟

ای وای

ان شاالله خدا کمکتون کنه و بهتون صبر بده

طفلی بابات ولی کاش مامانت رو هم به خاطر 17 سال سختی که کشیده درک کنی

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
400 میلیون؟ ای وای ان شاالله خدا کمکتون کنه و بهتون صبر بده طفلی بابات ولی کاش مامانت رو هم به خا ...

ن عزیزم ای کاش ۴۰۰میلیون بودتایکم میتونستم حق بدم به مامانم ۴۰۰هزارتومن😭فقط به خاطرهمین مامانم تواین چندسال سختی کشیدنمیگم نکشیدولی بابام فرق داش بامعتادای دیگه خودش خماری میکشیدولی نمیذاشت ماسختی بکشیم😢

ببینید بانوی عزیز..سوره عنکبوت نیگه اقرا کتابک! میگه بخوان کتابت را.. قلم دست خودمونه‌.. ما خودمون با انتخاب و تصمیم هامون نویسنده همین اشک و لبخند هاییم. خیلیا شرایط مشابه شما رو داشتن.. گاهی وقتا اگه واقع بین باشیم خب من میگم پدر شما مقصر اصلی خیلی از این اتفاقاتی هست ک شاهدش بودید.. گاهی وقتا در حد یه بدبختی ساده میشه خوشبختی رو حس کرد ولی متاسفانه به بازی میگیرن و به بدبختی های خودشون اضافه میکنن‌ چه توجیهی دارن بعضیا ک نون شب ندارن یه کارگر سادس بعد از سر بی اعصابی ب اعتیاد پناه میاره. جامعه تا حدی مقصر.‌ اصلا تا کی میتونیم همه چیزو از چشم جامعه و حکومت و بقیه ببینیم.. پدر شما به ناتوانی های خودش بدجور اضافه کرده بود اونم توی یه پروسه طولانی ک هنوز بخشی از انرژیشو داشته.. اینکه دلتون سوخت برای چشم و ناتوانی و رفتار مادرتون نبود.. دیدن شکستن یک مرد تلخه.. و مرد سکوت میکنه.. از خونه بیرون میزنه.. همه چیزشو ب بالشتش میگه.. بهر حال اگه کاری از دستمون بر بیاد و کمکی بخواین میتونید رو بنده حساب کنید.. شاید خیلیام تاپیکتون ببینن مشتاق بشن ک عیدتونو شیرین کنن.. من حاضر!

هر چه در فَهم تو آید؛ آن بُوَد مَفهوم تو
ببینید بانوی عزیز..سوره عنکبوت نیگه اقرا کتابک! میگه بخوان کتابت را.. قلم دست خودمونه‌.. ما خودمون ب ...

عزیزم مرسی که هستین وباهاتون دردودل میکنم همین برای من کافیه😢بابای من به خاطربی اعصابی معتادنشدبه خاطریه اتفاق تومحل کارش دست وپاش باهم شکست نمیشدزیادبرای درمانش هزینه کنه ببخشیدکه بیشنرتوضیح نمیدم میترسم شناخته شم خیلی دردمیکشیدوبه خاطریه آدم پست که گفت این ماده دوای دردته معتادشدهمه اول که میکشن فک نمیکنن یه روزی معتادبشن بابای من واسه سرگرمی به این روزنیفتادواسه اینکه دردش کمترشه اینطورشدهمین که هستین برام کافیه همین که یکی هس باهاش حرف بزنم برام کافیه من فقط چنتاآدم ناشناس میخام که بگم هرچی تودلمه این حرفارونمیشه بگم به شوهرم خجالت میکشم😥😥😥لطفاشمام طوری باهام رفتارنکنیدکه انگارمن ازدوستام چیزی خواستم خداهم به مالتون برکت بیشتری بده مرسی

2706