2737
2734
عنوان

خانومای باردار میشه یه لحظه بیاین

97 بازدید | 18 پست

سلام من۶ هفته ۱ روزه حامله ام اصلا حالت تهوع اینا ندارم واسه همین میترسم اتفاقی واسه جنین بیوفته میخواستم ببینم کیا تو باردایشون اصلا حالت تهوع نداشتن وباردای سالم داشتن

میشه واسه سالم بودن نی نیم یه صلوات بفرستین 😘😘😘

خداروشكر ك نداري من بارداري اولم خيلي كم بود ولي اين بيشتره از هفته ششم به بعد اگه تهوع داشته باشي ميگيره ،خيليا اصلا ندارن

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداروشكر ك نداري من بارداري اولم خيلي كم بود ولي اين بيشتره از هفته ششم به بعد اگه تهوع داشته باشي م ...

اخه همه حامله ها میگن من از بعضی چیزا متنفرم دختر عموم اصلا هیجی نمیتونه بخوره ولی من اصلا حالت تهوع ندارم از چیزیم متنفر نیستم واسه همین میترسم

مبارکه🌹🌹 بعضیا اینجوری هستن. اصلا نگران نباش دو تا از دوستان من توی کل دوران بارداری، ذره ای تهو ...

وای ممنون خیلی ارومم کردین

2740
اخه همه حامله ها میگن من از بعضی چیزا متنفرم دختر عموم اصلا هیجی نمیتونه بخوره ولی من اصلا حالت تهوع ...

برو خدا شكر كن گلم ك نداري و همينجوري بموني چون تهوع بارداري خيلي سخته

میدونم امسال ساله منه همه چی درست میشه سال دیگه تو خونه 🏠خودم هستم 😘☺️ماشین خودم دارم🚗
فکر نکنم همه تو بارداری حالت تهوع داشته باشن منکه نداشتم و نی نیمم الان صحیح و سالمه

خدارو شکر حالا نینیت چیه

زنده باشی خیلی دوران شیرینیه لذتش رو ببر😊😊 خاطرات بنویس، بعدا میخونی کلی ذوق میکنی🌼🌼

اره تو فکرمه میخوابنویسم😚😚

2706