2733
2739
عنوان

خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 28 پست

من ۵ تا خواهر شوهر دارم کوچیکشون ۸ سال ازم بزرگتره بزرگشون همسن مادر بزرگمه خوبن تا زمانی که به حرفاشون گوش بدی و عمل کنی ولی خودم خواهر شوهر شدم سه روزه همش😂😂خیلی دوسش دارم الان دو روزه ندیدمش دلم براش تنگ شده در کل خواهر شوهر باید حد خودشو بدونه منکه چون ۵تا فولاد زره داشتم کارای ک باهام کردن رو واسش نمیکنم یادم میارم دوس داشتم چجور باشن باهام همونجور با زنداداشم برخورد میکنم

من یه خواهر شوهر دادم حرفی داسته باشه مستقیم میزنه کاری به کارمون نداره،به موقعش از منم دفاع میکنه اینطور نیست همیشه طرف خانواده خودش رابگیره منم دوستش دارم وجبران میکنم ولی بقیه اینطور نیستن 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اولا خواهرشوهرمو دوست داشتم

ولی انقدر خودشو انداخت بین من و همسرم و اصطلاحا آویزونمون شد که دیگه دوسش نداشتم.بعدم شروع کرد به دخالت و دوبهم زنی که ازش متنفر شدم

از من سه سال کوچیکتره و متاهل

اگر کاری داشت که همسر و پدرش نتونن انجام بدن و به برادرش بگه ناراحت نمیشم.قربون صدقه هم بره ناراحت نمیشم

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2731

ب نظرم ی خواهر شوهر خوب و با سیاست اون اولی ک عروس گرفتن نمیاد خودشو بچسبونه ب داداشش و کرم بریزه و..‌عادی ک باشه اون دوران طلایی اول رد بشه دیگ عروس و خواهر شوهر و...‌همه خوب میشن منتهی میگم جلو زنش زیاد محبت نکنه عادی باشه 

بین زن داداشش و داشش فرق نزاره 

اقا میخوای مهمونی بدی زنگ بزن ب زنش بگو

ب داداشت پیام میدی ب زنشم بده اشکال نداره ک 

تو زندگیشون دخالت نکنه و داداشه رو پر نکنه 

حتی تو جمع من دیدم مثلا باهم گرم میگیرن ب عروس محل نمیدن یا حتی تو ژست عکسا 

ایتا موندگارن دقت کنید ب نوع ژستتون

خلاصه بگم میخوای با داداشت خوب باشی هوای زنشو بگیر هر چند داریم زنداداشای نمک نشناس 

و هر چند داریم داداشایی مث شوهر من ک جون ب جونش کنی الویت خانواده مادرشه و...‌

live,LOVE,nurse  
2738
خیلی خوب بود عزیزم ...میشه بازم بگی حرکات خیلی خوبه

دیگ اینکه کلا اگ میخواد کاریم انجام بده ی جوری باشه ک نزاره حسادت زنداداش برافردخته بشه هم زن داداشش حساس میشه هم اینکه بالاخره اونم ادمه گناه داره اذیت کردنش

کلا مادرشوهرم همینجور 

من دیدم پسر اول ک عروسی میکنه همش میگن دل تنگ شدین و تند تند زنگ میزنن و...ب نظرم اگ یک یا دوماه به این جوونا فرصت بدن از اون شور و حال پاگشا و....در بیان خودشون بر میگردن سمت خانواده ها

کلا میگم ی سری مسایل مثل هماهنگی مسافرت و...هم اگ با اون باشه بهتره مثلا ی اون بگی ب داداشه هم بگی چ اشکالی داره بالاخره اول تا اخر میخوان باهم فکری کنن دیگ

یکی ام ببین داداشت چ نقطه ضعفی داره مثلا داداشت خسیسه اگ هم پول میخوای لزش جلو زنش نگو ک زنش بگه جرا اونا رو بیشتر دوس داری و ب اونا میدی و...مثلا داداشت کار خونه بلد نیست بکنه هی جلوی اون ازش تو خونه کار نکشین ک زنش خودشو با شما مقاسه کنه و...کلا خوب باشین سخته ولی ب ارامش بعدش میارزه

هر کاری میخوای بکنی خودتو بزار جای طرف 

مثلا طرف معذبه زیاد بیاد خونتون چ اصراریه تند تند زنگ بزنی دعوت کنی و.....از اینور بوم هم نیافتین بالاخره بعد از گذشت زمان اخلاقیاتش از رو حرفاش خدودا ب دست میاد 

live,LOVE,nurse  

بعدم خیلی هم صمیمی نشین ک اسرار مافوق سری رو بهش بگین و ...جلوش از خاتواده شوهرتون بد نگین چون بالاخره یاد میگیره دعواها و مسایل قدیمی بین شوهرتون و خانوادش و شما هم ندونه بهتره 

ی چیزایی خم واس خودت میگم پوششت حلوی داداششت معقول باشه تنگ و کوتاه و تخریک کندده و...‌خوب نیس خودت بهتر میدونی 

و اگ زنداداشت از اوناس ک ب خودش میرسه وقتی شوهرت میاد خونه مامانت و اونام اونجان تو سعی کن لباس تمیز و ارایش ملایم و...داشته باشی 

و از خوبیای شوهرت هم حلو زنداداشت نگو ب دو دلیل یک هر چی باشه نامحرمن و بازم اون مسایلی ک خودت میدونی

دو شاید اون صفت خوبی ک شوهرت داره داداشت نداره و اونم ب نوعی دلش بخواد و حسادت کنه و هی بکوبه تو سر داداشت و...

از خودتوتم زیاد تعریف نکنید ک مادرشوهر فلانی اون سرویسو خرید ما اینو خریدیم و...

اگ هم سنش کمه یا بی تجربه از ی سری خطاهاش بگذرید خودش تجربه دار بشه میفهمه چ اشتباهاتی کرده و اینکه ی مورد جا موند مثلا میخواید بر داداشتون چایی بیارید بهش بگین ...عزیزم بیا چایی بخور بعد ک اومد سینی رو ببرع بگین اینم بده ب داداش میدونی منظورمو اینجوری هم ب داداش رسیده هم خودشو احترام کردید 

کلا سعی نکنید مث ی کنیز باهاش رفتار کنید ک تو نوکر داداشم و پسرمی و....باید هواشو همه حوره داشته باشی و ..‌بالاخره اونم ی هم جنسه ک میخواد با این مردا زندگی کنه و سختیای خودشو داره پس فک نکنید ک چون داداشتونه بهترین مرده و خوش ب حال زنش و...

live,LOVE,nurse  
بعدم خیلی هم صمیمی نشین ک اسرار مافوق سری رو بهش بگین و ...جلوش از خاتواده شوهرتون بد نگین چون بالاخ ...

مرسی عزیز دلم عالی بود تمام سعیمو میکنم زنداداشم مثل دوست باهام بشه