2410
2553
عنوان

خواهرشوهر

517 بازدید | 28 پست

سلام ..عروس خانما در هر حالت از خواهر شوهراتون بدتون میاد ...؟ فرق نداره چطور باشه ؟ اگه خوب باشه چطور ؟ یعنی اگه خواهری کارش به برادرش افتاد نباید بگه ؟ یا نباید قربون صدقه داداشش بره ...چطور باشه کلا به نظر عروس خانما؟

من یه خواهر شوهرم ۱۶سالشه  یکیشونم ۱۱ سالشه

حس خاصی نسبت بهشون ندارم اوج دعوامون سر اینه ک مجبورشون میکنم اتاقشونو مرتب کنن همین😂😂😂😂😂😂

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه خوب باشن فكر نكنم بدت بياد ازش ، من خيلي صميمي هستم اما در حين صميمي بودن بي احساسم نسبت بهش

هر روزی که میگذره با خودت قرار میذاری انتظارت از آدما رو کم‌کم، کم کنی. میبینی افاقه نمیکنه آدما رو دونه‌دونه از زندگیت کم میکنی. و این چرخه اونقدر هست که بخودت میای و میبینی نه دیگه کسی هست و نه دیگه انتظاری.
2714

عزیزم چرا نگه بگه اما حد و حدود رو حفظ کنه نه مثل خواهرشوهر من که همش اویزون شوهرمه اما با برادر شوهرایه دیگم اینطور نیست . بالاخره باید اینو بدونی که اون ازدواج کرده و یه حریم هایی ایجاد شده . 

بعضی وقتا با نیش و کنایه میخان بگن ما خوبیم داداشم سره ما فلانیم چون من از هر نظر سر ترم میخان منو ناراحت کنن.

حالا هیچیم نیستنا فقط اعتماد بنفسشون بالاس.

من ازشون خوشم نمیاد بیشعور و عوضین

خدایا عاشقتم

من یه خواهرشوهر ۳۱ سال دارم یه ۱۴ ساله.باهردو با احترام رفتار میکنم باهاشون خوبم و درحد عروس باهاشون صمیمیم اونام با من همینطورن.کاریم به کار هم نداریم باوجود اینکه بعضی از رفتارای همو نمیپسندیم.کوچیکتره خیلی به همسرم وابسته بود ازدواج کردیم کمتر شد ولی هنوز هست برای منم مهم نیست برادرشه دیگه.ولی بزرگتره اگه کاری داشته باشه که همسرش بتونه انجام بده ولی از همسر من بخواد زیاد خوشم نمیاد.ولی اعتراضم نمیکنم

من ی عدد خواهر شورهم اما هیچ کدوم ازون کارای بد بی حیاییو ندارم . باتچکر...( تاااازه دیشب میخواستن برن بیرون اومدن دنبال من منم بردن از بس خوووبم )

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

شوهر من خرج ومخارج پدرمادرشو میده حتی پول اجاره خونه الانم که دو طبقه زندگی میکنیم وقتی اومدیم تو این خونه من رفتم اجاق خریدم اخه نداشتم چون خونه قبلی اجاق رومیزی داشت خواهرشوهرمم به مادرش گفت اون که رفته اجاق نو خریده تو چرا نمیخری توام برو بخر شوهرمو مجبور کرد براش اجاق نو بخره همینجور فرش نو

حتی دلش برا برادرش نمیسوزه که تواین وضع اقتصادی شکسته شده راضیه خونه ی مامانش که 70سالشه عین خونه تازه عروس باشه داداشش زیر قرض و وام له شه

هی چی بگم

2706