2733
2734
عنوان

گول تخفیف های دم عید را نخورید

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 49 پست
بله درسته ولی جنس خوب هم هست من اکثرا مانتو رو میدوزم

جنس خوب هست ولى اين توليديا دلشون نمياد هزينه كنن پارچه ى مرغوب بخرن يه پارچه ارزون ميخرن ميدوزن ميفرستن توى بازار...مردمم مجبورن بخرن...من پارسال يه مانتو ترك خريدم ٢٨٠ امسال فيكش پر شده توى مغازه ها ١٩٠ميفروشن،نه پارچه نه دوخت و نه جنس سگك و دكمه هاش اون نيست...با يه پارچه ى بي كيفيت كپي بردارى كردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امسال چيزى نخريدم چندتا پاساژ رو زير و رو كردم هيچ لباس شيكى نديدم همه از دم بنجول و قيمت هاى بال ...

دقيقاااااا منم ديدم و گفتم نهايت قيمت پارچه اش ٢٠تومنه

كه البته واسه توليد كننده ده تومن درمياد

خيلييييييبي انصافيه

هر زن يك سرزمين است .اداب و رسوم خودش را دارد...
2728
کلا فروشنده ها از دم دروغ میگن یه جا خوندم آقاهه فروشنده بوده و ماه رمضون که روزه میگرفته کلا سر کا ...

چیکار کنند وقتی اکثر خریدارهارو با دروغ فقط میشه قانع کرد  

خدایا شکرت ...  
جنس خوب هست ولى اين توليديا دلشون نمياد هزينه كنن پارچه ى مرغوب بخرن يه پارچه ارزون ميخرن ميدوزن ميف ...

بله دیگ

بیشتر طرف مردم قدرت خریدشون پایینه

و جنس خوبم قیمتش بالاست

الان من امسال مانتو دوختم درسته پارچش خوبه و مدل تقریبا اونیه که خودم میخوام اما خب قیمتش برام بالا دراومده

خدایا شکرت ...  

دوستم توليدي مانتو دارن

براشون بهترين مانتو با پول دوزنده و همه چي هفتاد درمياد ١١٠ميفروشن  

كه ميدن مغازه اوناهم سه چهار برابر ميكنن

بله دیگ بیشتر طرف مردم قدرت خریدشون پایینه و جنس خوبم قیمتش بالاست الان من امسال مانتو دوختم درست ...

من ژاكارد خريدم متري ٦٧

براي خودم ١٤٠شد

الان مغازه دار زير چهارصد نميفروشه

2738
جنس خوب هست ولى اين توليديا دلشون نمياد هزينه كنن پارچه ى مرغوب بخرن يه پارچه ارزون ميخرن ميدوزن ميف ...

مانتو ترک از کجا گیر میارین؟؟؟ما ک هر جا رفتیم اصن ی مانتوی شیک و ترتمیز پیدا نشد 

من خوشحال ترینم😍😍😍
2706