2737
2739
عنوان

زندگي به سبك طلبگي

| مشاهده متن کامل بحث + 7071 بازدید | 78 پست
عزیز دلم ماساژ یه روش تست شده و پذیرفته شده توی همه کشورهاست. شیر و عصاره گل و روغن های دیگه هم توی ...

اکه دو‌طرفه باشه و واقعا دوست داشته باشین اینکارو چرا که نه

خیلی هم خوبه باعث محبت و مهربونی میشه

حالا پا یا ماساژ کمر یا هر جی

هیشکی نمیتونه تاثیر ارامش بخشی این روابط رو انکار کنه

اما

اما

اما اون خانمه میکفت شوهرت معتاد هم بود دست بزن هم داشت باز پاشو ماساژ بده بوس‌کن پاشو

اصلا حرفای اون خانمه یه جور تحقیر و خرد کردن خانما رو داشت.مشکل داشت حرفاش

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
نترس عزیزم بسپار به خدا ...من قبل همسرم خواستگار طلبه داشتم بهم میگفت باید پوشیه بزنی و خیلی تعصبی ب ...

اخي خوشبخت باشيد منم بايدبيشترفكراموبكنم هم دوست دارم هم ميترسم اخه اينااشنا هستن تقريبا وحانوادش روميشناسم اماازخودش شناختي ندارم

نگران نباش ديريازودجايي ديگرماه كامل مي شود...💫❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر جان به عنوان یه همسر رو حانی که تو تهران هم زندگی میکنم میگم زندگی خیلی بالا پایین داره ولی ...

خوشبخت باشيد الهي

درامدكم همسرتون اذيت نميكنه

يامثلاميشه اهنگ گوش بديد

اخه من زيادشناخت ندارم

به هر حال خوشبختم از اشناییت متاسفانه این روزها همه از روحانیون یه مشت ادم بی اعتقاد هوسران تو ذهن مردم ساختن در صورتی که همه جا خوب و بد هست فقط از روحانیون انتظار بیشتری میره...امیدوارم هرچی خیر و صلاحته برات پیش بیاد ...بین نماز مغرب و عشا غفیله بخون...از خدا شیر حلال خورده بخواه

2731
اکه دو‌طرفه باشه و واقعا دوست داشته باشین اینکارو چرا که نه خیلی هم خوبه باعث محبت و مهربونی میشه ...

ببین اون خانم برای من و شما صحبت نمی کرد. برای یه قشر محدودی صحبت می کرد. اون قشر از طریق همین خانما اطلاعات می گیرن. 

من زیاد دیدم خانومایی رو که فکر می کنن شوهر هرقدر هم که معتاد و بداخلاق و دست بزن دار باشه بازم باید بهش سرویس بدن. خب این خانوما اهل طلاق و مقاومت نیستن. اتفاقا دنبال سرویس دادن و محبت کردن و جذب شوهرای معتادشونن. من واقعا توی فامیل پدریم همچین خانمی رو میشناسم. این خانم با هیمن محبت کردنا شوهر شیشه ایش رو جمع کرد. هنوزم شوهرش هر دم یه چیزایی میکشه ولی خیلی بهتر شده. برای اون خانم هیمن کافی بود. دلش هیمنا رو می خواست.

موافقم شما نباید فکر کنی داری با یه طلبه یا با یه معلم یا با یه کارکند یا هر شغل دیکه ای ازدواج میک ...

خب ولي عزيزم شغل ادم هم يه تاثيري توخلق وخوش داره مثلاهركس بسته به روحيش دنبال شغلش ميره

خوشبخت باشيد الهي درامدكم همسرتون اذيت نميكنه يامثلاميشه اهنگ گوش بديد اخه من زيادشناخت ندارم

عزیزم ما چند سال اول فقط با پول شهریه زندگی کردیم که واقعا کم بود ولی پربرکت بعدش هم همسرم استخدام شد و دیگه شرعا نمیتونس شهریه بگیره بااین که درامدمون الان بیشتره ولی بازم مشکل اقتصادی داریم همسر من البته از طرف پرش ساپور میشه و بهمون یه آپارتمان دادن

من حامی دین حسین هستم.
2740
قبل ازدواج گوش میدادم ولی بعد ازدواج به احترام ایشون نه ولی تو تلویزیون پخش کنه مشکلی نداریم 

خوشبخت باشيد😘😘

پسر داییم طلبه اس 😅 

فک کن پسر طلبه پدر مسیحی !

خیلی باحاله من که خیلی دوسش دارم.

دق کرده از دست من دیگه.شوخی بدنی باهاش میکنم لپ هاشو میکشم اینم حرص میخوره سرخ و سفید میشه 😂

پسر داییم طلبه اس 😅  فک کن پسر طلبه پدر مسیحی ! خیلی باحاله من که خیلی دوسش دارم. دق کرده ا ...

چه باحال😁😁😁

چه باحال😁😁😁

این اینجوری نبود.

اگه حوزه نمی‌رفت به جرات میتونم بگم یکی از خلافکار های بزرگ میشد.بدجور تو نخ عرق و سیگار و مشروب و اینا بود بعد برادر بزرگتر اش برای اینکه واسش کسری سربازی بگیره اینو فرستاد تو بسیج 

این رفت تو بسیج دیگه ۱۸۰ درجه عوض شد و رفت تو خط دین و مذهب 

این اینجوری نبود. اگه حوزه نمی‌رفت به جرات میتونم بگم یکی از خلافکار های بزرگ میشد.بدجور تو نخ عرق ...

چه باحال تر

ایول

منم چند تا طلبه میشناسم خیلی با همسراشون مهربونن

2706