2752
2734
عنوان

زندگي به سبك طلبگي

| مشاهده متن کامل بحث + 7071 بازدید | 78 پست

استارتر اگر باهاش ازدواج کنی احتمالا وارد زندگی سختی میشی ز لحاظ فشارهای جامعه و وضع مالی میگم همون طور که همه گفتند طلبه هم خوب و بد داره سعی کن خودش و بشناسی و تا میتونی جوگیر نشی

متاسفانه تو همه قشرها همه جور آدمی پیدا میشه. من با یه آقای طلبه سال ها آشنا بودم. از وقتی که دبیرست ...

متاسفانه منم ازهمين چيزاش ميترسم

صيغه براي مردي كه متاهله روواقعانادرست ميدونم 

نگران نباش ديريازودجايي ديگرماه كامل مي شود...💫❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

همسایه ما با یه طلبه ازدواج کرد بعد طرف  یه روحانی کارمند شد انقددد زندکیشون خوبهه اقاهه بسیا ...

موافقم باهات. منم هم دوست روحانی روشنفکر دارم هم متاسفانه هیز.

الان ریپلایت کردم که بگم تو رو خدا این تشت شیر رو مسخره نکنید. من کاملا باهاش موافقم! واقعا در بهبود روابط زناشویی معجزه می کنه. البته باید دوطرفه باشه.

متاسفانه منم ازهمين چيزاش ميترسم صيغه براي مردي كه متاهله روواقعانادرست ميدونم  

خب عزیزم این چیزی نیست که فقط درمورد خواستگار طلبه ازش بترس. مردی که دنبال این چیزا باشه میره از یکی که بلده می پرسه و راهشو پیدا میکنه. اگه می ترسی باهاش صحبت کن ببین نظرش چیه. با وکیل هم مشورت کن تا از قوانین مطلع بشی.

2731
خب عزیزم این چیزی نیست که فقط درمورد خواستگار طلبه ازش بترس. مردی که دنبال این چیزا باشه میره از یکی ...

حرف شمادرست ولي خب اگه خودش اهلش باشه مطمئنانميگه

نگران نباش ديريازودجايي ديگرماه كامل مي شود...💫❤️

ببین 

این کارارو هر مردی ممکنه بکنه طلبه و روحانی‌و غیر طلبه نداره

یعنی اینکه بگیم چون طرف روحانیه پس اخل این کاراس صد در صد اشتباهه

چقدر توی همین سایت از این چیزا میبینیم؟در حالیزکه طرف نه طلبس  نه روحانی

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع
اخه ميدوني من بابام كلامخالفه حتي نميذاره بيادخواستگاري ولي خيلي اصراردارن خودشون بابام ميگه بيان ول ...

خب فکر کنن جدیه. چی میشه مگه؟ این که اونا فکر کنن جدیه مسئولیتی برای تو نمیاره.

نترس عزیزم بسپار به خدا ...من قبل همسرم خواستگار طلبه داشتم بهم میگفت باید پوشیه بزنی و خیلی تعصبی بود زیبا بود و میشناختیمش ولی ردش کردم...و از خدا خواستم بهترشو نصیبم کنه و همزمان با همسرم کارمند بانک خواستگاریم کرد...و فقط به خاطر پاکی همسرم و سادگیش با وجود متمول بودنشون منو جذب کرد و زنش شدم باهاش شرط کردم پوشیه نمیزنم و با فامیلهای بی چادرم رفت و امد میکنم...همسرم خندید و گفت من ازت اونیو میخوام که اسلام خواسته و تو این ۱۸ سال هیچ وقت جز این نبوده...

موافقم باهات. منم هم دوست روحانی روشنفکر دارم هم متاسفانه هیز. الان ریپلایت کردم که بگم تو رو خدا ا ...

توروخدا کوتاه بیا

تشت شیر اخهه؟؟؟؟؟

بخاطر شلی تنبان یه نر و حفظ ایمان نداشتشون،منِ زن نمیرم تو گونی.عرزشی بازی  هم ممنوع

ببخشید ها صیغه کردن یا خیانت به ذات مرد برمیگرده که خیانت میکنه به همسرش یانه یکی حالا بدون صیغه رابطه داره یکی با صیغه اصل صیغه مشکل نیست ازدواج مجدد مشکل نظرش و درباره ازدواج مجدد بپرس که دوحالت داره حالت اول مردی که راستش و نمیگه حالت دوم هم مال مردهایی که همون اول قصد ندارند دوتا زن داشته باشند شرایط پستشون میکنه

شما نظر خودتو نگو. بذار اون نظرشو بگه. حتما هم با وکیل مشورت کن تا مثلا حقوقی مثل حق طلاق رو بگیری.

موافقم

شما نباید فکر کنی داری با یه طلبه یا با یه معلم یا با یه کارکند یا هر شغل دیکه ای ازدواج میکنی

رفتار و‌شخصیت ادما ربطی به شغلشون نداره

اولش یه چیزایی رو باهاش طی کن فقط

نظرش رو بپرس

باهاش حرف‌بزن

اینطوری اخلاقش دستت میاد

اینا کاراییه که برا هر خپاستکاری باید کرد

توروخدا کوتاه بیا تشت شیر اخهه؟؟؟؟؟

عزیز دلم ماساژ یه روش تست شده و پذیرفته شده توی همه کشورهاست. شیر و عصاره گل و روغن های دیگه هم توی آرامش بخشیدن و لطافت موثرتره. زن و شوهر تا فلان همدیگه رو هم مورد عنایت قرار میدن ماساژ پا توی تشت شیر که چیزی نیست! من واقعا دوست دارم خودم این کار رو برای همسرم انجام بدم اون هم یه روز که من خسته م یا ناراحتم این کار رو برام انجام بده. یا هر دم با هم حموم یا ... اگه دوطرفه باشه مشکلش چیه؟

استارتر جان به عنوان یه همسر رو حانی که تو تهران هم زندگی میکنم میگم زندگی خیلی بالا پایین داره ولی خدارو بعد چند سال خیلی خوشبختم معیارم برای انتخاب همسرصرفا روحانی بودن نبود دنبال یک انسان مذهبی و با اخلاق بودم که الحمدلله این ویژگی ها در همسر بود سوال دیگه ای بود در خدمتم

من حامی دین حسین هستم.
توروخدا کوتاه بیا تشت شیر اخهه؟؟؟؟؟

عزیز دلم نمیدونم مستند بعد صحبت اون خانومو دیدی؟همسر اون خانوم کفش جلو پای همسرش جفت میکرد...من تا حالا پای همسرمو نبوسیدم ولی چون من سیده هستم اون بارها این کارو کرده و حتی تو موفقیتاش منو شریک میکنه استاد دانشگاهه هیچ کدوم شاگرداش منو ندیدن ولی انقدر از من براشون گفته همه منو میشناسن

2706