2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیلی 20 ساله شدم      ..

وووووووووووووووووووووییییییییییی

تولدت مبارررررررررررررررررکککککککککککککککککک😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷🌷🌹🌹🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌻🌻💐💐💐💐💐

ایشاالله ۱۲۰ساله بشی

به ارزوهای قشنگت برسی خواهری

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2728
لیلی من خیلی دوستدارم عکستو ببینم چکار کنم؟

عزیزمممممممممم 😍😍😍😍😍😍

تل داری اجی؟

تو خ ای دیمو‌ میدم اونجا عکس بذارم؟

ی دختر زشت و تپلی ام 😩

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
عزیزمممممممممم 😍😍😍😍😍😍 تل داری اجی؟ تو خ ای دیمو‌ میدم اونجا عکس بذارم؟ ی دختر زشت و تپلی ام ...

اره بیا خصوصی شمارمو بده پیام بده بهم

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
عزیزمممممممممم 😍😍😍😍😍😍 تل داری اجی؟ تو خ ای دیمو‌ میدم اونجا عکس بذارم؟ ی دختر زشت و تپلی ام ...

منم میخوام ببینم

حسودیم شد

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2740
لیلی 20 ساله شدم      ..

تولدت مبارک گلم بهترینارو آرزو دارم واست😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗🌹🌹🌹🌹🌹⚘⚘⚘⚘⚘⚽🎁🎁🎁🎊🎊🎉🎉🎉🎂🎂🎂🎂🎂🎂🍬🍬🍬🍬

چه کسی حال مرا غیر (خدا) خوب کند...                            
منم میخوام ببینم حسودیم شد

ای وای😄😄😄😄😄😄😄

باور کنین پشیمون میشین بعدش😅

شبیه اینم😊

😒😒😒😒😒😒😒😒

چه کسی حال مرا غیر (خدا) خوب کند...                            
ای وای😄😄😄😄😄😄😄 باور کنین پشیمون میشین بعدش😅 شبیه اینم😊

بذار خب

منم دل دارم 😞

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
وووووووووووووووووووووییییییییییی تولدت مبارررررررررررررررررکککککککککککککککککک😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘 ...

عااااااااااااااااااااشقتم آجی... ولی ناراحتم.. نخندین بهم ولی حس دخترایی رو دارم که برای اولین بار پری میشن  .. چ زود بزرگ شدیممممممم      

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا