2733
2734
😒😒😒😒😒😒😒😒

ببسید😶😶😶😳

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عااااااااااااااااااااشقتم آجی... ولی ناراحتم.. نخندین بهم ولی حس دخترایی رو دارم که برای اولین بار پ ...

عشقمیییییی😄😄😄😄😄

خوووبه که😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

من بیشتررررررررر عاااااااااااااااااااشقتممممممممم

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2728
عااااااااااااااااااااشقتم آجی... ولی ناراحتم.. نخندین بهم ولی حس دخترایی رو دارم که برای اولین بار پ ...

اووه رسیدی به دهه باحال زندگیت نهایت لذت وببر 😚😚😙😋😋😋😋😋

چه کسی حال مرا غیر (خدا) خوب کند...                            
غلد کردی یا همینجا میزاری یا همینجا میزاری

اخه میترسم اینجا😐😩

تولدت مبارک گلم بهترینارو آرزو دارم واست😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗🌹🌹🌹🌹🌹⚘⚘⚘⚘⚘⚽🎁🎁🎁🎊🎊🎉🎉🎉🎂🎂🎂 ...

😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗 آی لاوووووووووووووو  یو... بیا بخلم  ..بوست بکنم    ...     

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2738
😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗 😘😘😘😍😍😍😗😗😗😗😗 آی لاوووووووووووووو   یو... بیا بخلم   .. ...

🤗🤗🤗🤗🤗😘😘😘😘😗😗😗😗😗

چه کسی حال مرا غیر (خدا) خوب کند...                            
عزیزمممممممممم 😍😍😍😍😍😍 تل داری اجی؟ تو خ ای دیمو‌ میدم اونجا عکس بذارم؟ ی دختر زشت و تپلی ام ...

عب نداره منم توپولیممممممممممممممممممممم...  

عشقمیییییی😄😄😄😄😄 خوووبه که😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 من بیشتررررررررر عااااااااااااااا ...

😍😍😍😍😍😍😍😍