2737
2739
سلام دوستان خوبم کسی مشاور خانواده خوب سمت غرب تهران میشناسه ممنون میشم آدرس بدید
فاصله تان را با آدمها حفظ کنید !

از یک جایی به بعد ،

آدمها تاوان دوری آرزوهایشان را

از نزدیکی شما می گیرند....
کجاست نونیش جان
من خودم دانشکده فنی میخونم ولی دانشکده روانشناسی رو نمیدونم کجاست؟

از یک جایی به بعد ،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دانشکده روانشناسی هم نبش چمرانه.دانشکده فتی یه در تو کوچه پرنده داره که به شهید گمنام می خوره و رو به روی دانشکده عاوم اجتماعی.میدونی کحا رو میگم؟
پرنسس زیبای من،آیسان،12تیر92متولد شد
2738
عزیزم رفتم تو گوگل سرچ زدم پیدا کردم ممنون
واسه خودم نمیخوام وگرنه کلینیک 16 آدر میرفتم
ممنون از راهنماییتون

از یک جایی به بعد ،

دکتر شعبان  روی اعتماد بنفسه من معجزه کرد خیلی کاربلده ولی زیادی رو تایم حساسه دیر میرسی دیگه نمیبینتت من یکی دوبار تو ترافیک موندم دیر رسیدم منو ندیده خیلی لجم گرفت

ولی دکتر خیلی خوبیه همش دوره های بین المللی میگذرونه و همین باعث میشه با علم روز آشناس و تقریبا کاره هرکسی رو قبول کنه درمانش میکنه ( البته به نظر من!)

44056338

خانم دکتر دربندسری مشاوره  اظطراب و روابط زوجین  و روابط جنسی رو عالی کار میکنه بقیه موارد هم چون مشکل من نبود نمیدونم .

عزیزم به وب سایتشون سر بزن رویه کارش رو میتونی متوجه بشی .یک جلسه هم بتونی سمت غرب باشی بری پیشش ضرر نداره . منم دوستای نی نی سایت عزیزم به اونجا راهنمایی کردن برام مفید بود.

44404741

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

مرکز مشاوره خانواده در غرب تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره پندار نیک (دکتر معصومه زارع، روانشناس ارشد بالینی)

با ما تماس بگیرید: 44276456 -44259017

از طریق پیامک به شماره های(همه ساعات) 09307042637-09035303846

ساعت کار این مرکز روزهای زوج از ساعت 14 الی 20 می باشد

برخی از خدمات این مرکز در زمینه مشاوره خانواده:

. مشاوره پیش از ازدواج                                  

. زوج درمانی

. خانواده درمانی

. طلاق و شکست عاطفی.

مهارتهای ارتباط موثر و مهارتهای فردی(افزایش اعتماد به نفس)

کودک و نوجوان

. مشکلات رفتاری

. مشاوره تحصیلی و اختلالات یادگیری

2706