2737
2734
عنوان

مردی که بعد از طلاق ول کن نیست....

9993 بازدید | 92 پست

4 ساله تقریبا ازش جدا شدم بعد از نزدیک به 10 سال زندگی مثلا مشترک.

از هیچ اذیت و آزاری در حقم کوتاهی نکرده.

الان بعد از 4 سال با وجود ازدواج مجدد بازم ول کنم نیست. تقریبا هر روز ازش ایمیل دارم. بعضی وقتها دیگه کم میارم.

کسی تو این شرایط دیدین تا الان؟

چی میگه تو ایمیلاش؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما ازدواج مجدد كردي يا همسر سابقت؟

مثلا چي ميگه ، چي ميخواد ازت؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728
2740
من ازدواج کردم.

ازش بچه هم داشتی؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بله دیدم .دوست صمیمی ام . ۱ ساله از شوهرش جداشده . یه پسر ۱۴ ساله داره .خودش ۳۴ ساله است . حالا یه مدتیه با یه پسر خیلی خوب که ۴۰ ساله است آشنا شدن یه مدت صیغه کردن .میخواستن عقد کنن .شوهر سابقش فهمید . رفت غوغا کرد .همشونو تهدید به مرگ کرده .کله خرابم هست . اینا هم ترسیدن عقد نمیکنن 

میگه باید برگردی دوباره زن خودم بشی

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7
2706