2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
منم دیگه داغون شدم تا یه ذره عرق میکنم یا مرطوب میشه خارش میکشم برای من دیگه فک کنم به قارچ پوستی ت ...

آره بخدا خیلی بده میدونم...فک کنم تو بارداری بیشتر عفونت و قارچ و این چیزا میگیریم دکتر نگفت که واسه جنین خطر داره یا ن؟

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
منم دیگه داغون شدم تا یه ذره عرق میکنم یا مرطوب میشه خارش میکشم برای من دیگه فک کنم به قارچ پوستی ت ...

حالا مال شما خوبه دیگه آخراشه من چی بگم ک تقریبا ۵ماه ونیم دیگه مونده همش باید با این مشکلات و استرساش دست و پنجه نرم کنم البته خب شما ام این دورانو گذروندی دیگه فقط خدا خودش بخیر و خوشی ختم به خیر کنه دوران بارداری همه ی مامانارو الهی آمین

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام خدمت دوستان .به دلیل بالا بودن صفحات سعی میکنم به صورت خلاصه نکاتی و خدمت عزیزانی که تازه به جمع ما ملحق شده اند و بیان کنم .

۱ :گرم کردن رحم :از روز اول پریود تا روز اقدام هرروز ناشتا چند عدد سیاه دانه را خوب بجوید وبه همراه یک قاشق عسل میل کنید ،بعد از پاکی تا روز اقدامتون هر شب رحم و تخمدانها رو با روغن سیاه دونه ماساژ دهید .بعد از پاکی تا روز اقدام هر روز رحم و تخمدان های خود را بادکش کنید

پ ن :چنانچه خونریزی قاعدگی شما به رنگ قهوه ای و یا سیاه میباشد دلیلش گرم بودن بیش از حد رحم هست که باید با مصرف خنکی مثل خیار کاهو و دوغ رحم و متعادل کنید

۲ مواد قلیایی :توت فرنگی ،کاهو ،کشمش ، مویز ،خرما ،حلوا ارده ،کنجد ،بادام،موز،شیره انگور،انگور،کلم بروکلی،معجون حاوی خرما و کنجد و بادام برای آقایان ،کپسول فلوکونازول و شربت گایافزین (البته من شخصا داروی شیمیایی توصیه نمیکنم )

۳ درمان کبد چرب آقایان :یک لیوان آب هویج هرروز ناشتا ،هرروز یا یک روز درمیان یک لیوان آب کرفس ،مصرف روغن کنجد و روغن زیتون بجای روغن های شیمیایی (جهت سرخ کردن مواد غذایی از روغن زیتون استفاده شود البته با حرارت ملایم گاز)،هرروز صبح ناشتا چند قطره ابلیموی تازه در یک لیوان آب ولرم و از قبل جوشیده بریزید و همسرتون میل کنن ،اب زرشک کوهی روزی یک لیوان (روش تهیه آب زرشک کوهی ؛زرشک کوهی مرغوب از عطاری تهیه کنید و پس از پاک کردن و شستن درون یک قابلمه آب جوشیده بریزید تا به مدت ۵ دقیقه همراه با آب بجوشد .به ازای ۱ لیتر آب ،۲ لیوان زرشک کافیه ،سپس شعله را خاموش کرده و قابلمه را با در بسته در دمای محیط آشپزخانه قرار میدهیم تا  مدت ۱۲ ساعت، پس از گذشت نیمی از روز آب زرشک را از صافی عبور میدهیم در یک ظرف شیشه ای جمع‌آوری کنید و  درون یخچال نگه داری کنید .نکته ؛زمان انقضای این محصول کوتاه میباشد و باید حداکثر تا ۱۰ روز مصرف شود ،عرق کاسنی هرروز همسرتون میل کنن

۴کیت :بهترین کیتهای موجود در بازار ما ؛کیت مدیکور ،مدی هلث،مدی اسمارت ،کیت روژان میباشد

پ ن ؛کیت مکس با وجود فراوان بودن اما نتیجه درست و قابل اعتمادی نداره و با هر بدنی سازگار نیست

۵ روش استفاده از کیت :اگر قاعدگی شما منظم هست طول زمان سیکل خود را تقسیم بر ۲ کنید ،عدد بدست آمده روز احتمالی تخمکگذاری شما میباشد .از سه روز قبل از این روز احتمالی شروع به کیت زدن کنید .هر روزی که کیت دو  خط کاملا همرنگ شد و یا خط پایین پررنگ تر از خط بالا بود اون شب و فردا شبش اقدام کنید .موفق باشید التماس دعا رژیم#  

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
2731
عزیزم انتهای همین پستت # بزن و بدون این که فاصله بزنی بنویس رژیم تا پستت علامت گذاری بشه مرسی که و ...

الان نمیتونم دیگه اصلاحش کنم باز میفرستم

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️

۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام دادی چی یوده ؟
۶ ماه قبل بارداریم ۲ ماه هردو رژیمو رعایت کردیم ولی تو اون ۲ ماه اقدام باردار نشدم ک دیگه رژیم نگرفتیم و اقدام هم نکردیم تا ۴ ماه بعد
۲_چه معجون یا جوشوندنی مصرف میکردید به صورت مداوم
چیزی مصرف نمیکردیم
۳_همسرتون ازمایش اسپرم را انجام دادن؟خیر
واریکوسل یا هیدروسل داشتن؟مورفولوژی و تحرک اسپرم چند بوده ؟چه قرص هایی مصرف میکرده
۴_برنج میخوردید یا نه؟چه گوشتی مصرف میکردید
بعله برنج مصرف میکردیم حتی زمان رژیم و همه نوع گوشت هم میخوردیم
۵روز تخمک گذاری را چه جوری مشخص کردید؟چند روز اقدام داشتید؟چه غذاهایی روز اقدام خوردید؟از کیت استفاده نکردم و غذای خاصی هم نخوردیم و بعد از پاکی هفته اول هر شب و هفته دوم هر وقت فرصت میشد چون مسافرت خانوادگی بودیم اقدام میکردیم
۶ایا برای ازادسازی امپول زدید ؟قرص خوردید؟یا به صورت طبیعی تخمک ازاد شد
به صورت طبیعی
۷برای تقویت همسر چه معجونی بهش میدادید؟
معجونی بهشون ندادم
۸ایا لبنیات را به طور کامل حذف کرده بودید خودتون و همسر
خیر ولی کلا مصرف لبنیاتمون پایینه
۹به نظر شما نقطه قوت رژیمتون چی بوده یا چه دلیلی را ضعف تو رژیمتون میدونید که نباید انجام میدادید
رژیم نداشتم
۱۰ ایا جنسیتتون مطابق جدول چینی هست ؟ خیر جدول چینی جنسیت دختره ولی جنسیت اصلی پسره
این که ماه لقاح را اگه با سن جمع کنی زوج باشه پسر و فرد باشه دختر میشه مثلا مادر ۲۱ ساله ای که در اردیبهشت بچه دار شده فرزندش دختر
۲۱+۲=۲۳
سن ۳۰ ماه اقدام ۱
۳۰+۱=۳۱ که دختر میشه ولی جنسیت پسره
فقط من تو تمام رابطه ها زودتر از همسر ارضا شدم
و اینکه چون چیزی و رعایت نمیکردم و برنامه ریزی نبود استرسیم نداشتیم فقط ب خاطر اقدام رابطه نداشتیم

رژیم#  

آموختم ک خدا عشق است و عشق تنها خداست... و تو زیباترین و با ارزش ترین هدیه خدا به منی پسرم❤️❤️
عزیزم ممنونم ازپست جدیدت. ولی یه سوال. مهساجان باید موقع اقدام که کردند رو بگن چندسالشون بود درسته ی ...

عزیزم من ۲۰ اسفند اخرین پری بود

از ۲۶ پری اقدامامو شروع کردم ک اون موقع ۲۹ بودم

تاریخ تولدم  ۶۷/۱/۲۸ 

سلام بچه ها من از دو روز بعد اقدامم کمر درد شدید گرفتم و پاهام درد میکنه و دیشب که دومین روز بعد از اقدامم بود لک کوچیک قهوه ای رنگ دیدم دلیلش چی میتونه باشه؟ اولین ماه اقدامم میتونه به این دلیل باشه؟

2740
سلام بچه ها من از دو روز بعد اقدامم کمر درد شدید گرفتم و پاهام درد میکنه و دیشب که دومین روز بعد از ...

چون ماه اولراقدامتونه همهههه علائم حاملگی رو احتمالا دارین 

و حتی عقب هم میندازین و این دردا طبیعیه

🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه ۷۶ هدف 🎯 ۵۸ باگروه عالیه بامداد خمار😉

بچه ها من موقع اقدام ۲۹ بودم 

اشتباه حساب کردم رژیمتونو خراب کردم ببخشید 

شرمنده 

الانم نمیتونم پاکش کنم

😫😫😫😫

سلام صبحتون بخیر و شادی

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
مرسي گلم ايشالا دامادي گل پسرت😘 واقعا همين طوره من ان تي رستاك رفتم خيلي وقت كم گذاشتن تنها حسنش اي ...

عزیز دلم تبریک میگم خدا رو شکر نی نی سالم و گل پسره  

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
قربونت عزیزم مرسی...پریناتال گفت از هفته ۱۶ ب بعد بخورم الان فولیک اسید ۵ میخورم و همین ویتامین ث جو ...

شبنم جان سفر خوش بگذره مراقب خودتون باشین عزیزم  

فدای تو😍 تو هم که داری رکورد میزنی😁 دکترت نمیگه اضافه وزنت زیاده؟ چاق و پهن هم شدی؟

دختر شیراز نازنین اگه میشه لطف کن به سوالات صفحه ۴۴۲۵ جواب بده و اخر پستت را با #  رژیم علامت گذاری کن البته شما بینش فاصله نذار تا هردو رنگ ابی بشه و رژیمت و کارهات بتونن بقیه بچه های تازه وارد هم استفاده کنن اینکار را کردیم که هم جمع بندی باشه هم بچه های تازه وارد جواب سوالاشون را راحت بگیرن 

2706