2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015093 بازدید | 355184 پست
این یه نظریه است زیاد بهش اعتباری نیست ولی تو اطرافیان ما خیلی بهش اعتقاد دارن اره عزیزم مثلا وقتی ۳ ...

ممنون گلم.ولی کاش هرکس بگه که متولد چه سالیم هستش دقیقا تاریخ تولدش. کاش این سوالم ازشون بشه.  آخه میگن جدول چینی درصد خطاش ۵درصده. البته همه چیز باخداست

این یه نظریه است زیاد بهش اعتباری نیست ولی تو اطرافیان ما خیلی بهش اعتقاد دارن اره عزیزم مثلا وقتی ۳ ...

مثلا اگه مهساجون طبق جدول چینی اگه موقع اقدام ۲۹سالش باشه بچشون پسره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیم @مهسااااااااااا     

ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام دادی چی یوده ؟

۶ ماه قبل بارداریم ۲ ماه هردو رژیمو رعایت کردیم ولی تو اون ۲ ماه اقدام باردار نشدم ک دیگه رژیم نگرفتیم و اقدام هم نکردیم تا ۴ ماه بعد
۲_چه معجون یا جوشوندنی مصرف میکردید به صورت مداوم

چیزی مصرف نمیکردیم
۳_همسرتون ازمایش اسپرم را انجام دادن؟خیر

واریکوسل یا هیدروسل داشتن؟مورفولوژی و تحرک اسپرم چند بوده ؟چه قرص هایی مصرف میکرده
۴_برنج میخوردید یا نه؟چه گوشتی مصرف میکردید
بعله برنج مصرف میکردیم حتی زمان رژیم و همه نوع گوشت هم میخوردیم

۵روز تخمک گذاری را چه جوری مشخص کردید؟چند روز اقدام داشتید؟چه غذاهایی روز اقدام خوردید؟از کیت استفاده نکردم و غذای خاصی هم نخوردیم و بعد از پاکی هفته اول هر شب و هفته دوم هر وقت فرصت میشد چون مسافرت خانوادگی بودیم اقدام میکردیم
۶ایا برای ازادسازی امپول زدید ؟قرص خوردید؟یا به صورت طبیعی تخمک ازاد شد

به صورت طبیعی
۷برای تقویت همسر چه معجونی بهش میدادید؟
معجونی بهشون ندادم

۸ایا لبنیات را به طور کامل حذف کرده بودید خودتون و همسر

خیر ولی کلا مصرف لبنیاتمون پایینه
۹به نظر شما نقطه قوت رژیمتون چی بوده یا چه دلیلی را ضعف تو رژیمتون میدونید که نباید انجام میدادید

رژیم نداشتم
۱۰ ایا جنسیتتون مطابق جدول چینی هست ؟ خیر جدول چینی جنسیت دختره ولی جنسیت اصلی پسره

این که ماه لقاح را اگه با سن جمع کنی زوج باشه پسر و فرد باشه دختر میشه مثلا مادر ۲۱ ساله ای که در اردیبهشت بچه دار شده فرزندش دختر

۲۱+۲=۲۳

سن ۳۰ ماه اقدام ۱

۳۰+۱=۳۱ که دختر میشه ولی جنسیت پسره

فقط من تو تمام رابطه ها زودتر از همسر ارضا شدم 

و اینکه چون چیزی و رعایت نمیکردم و برنامه ریزی نبود استرسیم نداشتیم فقط ب خاطر اقدام رابطه نداش رژیم#  

@مریناز       نی نی جان : دخمل

۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام دادی چی یوده ؟

9 ماه رژیم بودیم هر دو ، حذف لبنیات و سردیجات

۲_چه معجون یا جوشوندنی مصرف میکردید به صورت مداوم ؟

شوهرم خرنوب میخورد

شیر موز ، جوشونده کاسنی

۳_همسرتون ازمایش اسپرم را انجام دادن؟واریکوسل یا هیدروسل داشتن؟مورفولوژی و تحرک اسپرم چند بوده ؟چه قرص هایی مصرف میکرده ؟

بله همه چیش در حد عالی بود ، ولمن و ویتامین سی و ای هم میخورد

۴_برنج میخوردید یا نه؟چه گوشتی مصرف میکردید؟

اره برنج میخوردیم ، گوشت هم بیشتر گوسفندی و بلدرچین

۵روز تخمک گذاری را چه جوری مشخص کردید؟چند روز اقدام داشتید؟چه غذاهایی روز اقدام خوردید؟

با سونو و کیت ، دو روز اقدام داشتم روز تخمک گذاری و بعدش ، ابگوشت خوردیم و توت فرنگی و موز فراوون و شوهرمم قهوه و کیسه یخ استفاده کرد

۶ایا برای ازادسازی امپول زدید ؟قرص خوردید؟یا به صورت طبیعی تخمک ازاد شد ؟

یه دونه HCG

۷برای تقویت همسر چه معجونی بهش میدادید؟

شیر موز

خرنوب

۸ایا لبنیات را به طور کامل حذف کرده بودید خودتون و همسر

بله

۹به نظر شما نقطه قوت رژیمتون چی بوده یا چه دلیلی را ضعف تو رژیمتون میدونید که نباید انجام میدادید

نمیدونم😁

۱۰ ایا جنسیتتون مطابق جدول چینی هست ؟یا این که ماه لقاح را اگه با سن جمع کنی زوج باشه پسر و فرد باشه دختر میشه

نه طبق جدول و این محاسبات باید پسر میشد 

رژیم#  

2731
۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام میدادی یا همراه همسرت ؟مهمترین کاری که تو رژیم انجام د ...

مهساخانم تبریک برای پسرگلیتون. ببخشید ذهنم درگیره ولی شرمندم آبا موقع اقدام طبق تاریخ تولد وماه تولدتون شما ۳۰سالتون بود یا۲۹سال عزیزم شرمندم گلم 

سلام دوستای گلم خوبین؟هوای شمال عالیه انقدر خنکه ک ما سردمون میشه میخوایم بریم تو حیاط جاتون سبز...خداروشکر از دیشب آخر شب ترشح آبکیمم قطع شد و فهمیدم ک واسه همون قرص واژینال بوده و کیسه آب نبوده خداروشکر...راستی من دکترم بهم قرص ویتامین ث جویدنی داده شماها هم میخوردین؟من رفتم تو نت سرچ کردم نوشته بود جلوگیری میکنه از پاره شدن زودرس کیسه آب 

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
@مریناز       نی نی جان : دخمل ۱_چند ماه رژیم بودید ؟رژیم را خودت تنها انجام م ...

من سر پسرم جدول چینی درست بود برام ولی اینسری میزنه دختر من ۲۲سالم بوده ماه لقاحم ۳ بوده ک میشه ۲۵ و دختر میشه حالا ببینیم چند درصد درسته

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *
سلام دوستای گلم خوبین؟هوای شمال عالیه انقدر خنکه ک ما سردمون میشه میخوایم بریم تو حیاط جاتون سبز...خ ...

سلام عزیزم خدا رو شکر

خوش بگذره بهتون 😘

ب من ویتامین سی نداده همون پریناتال فقط 

2738
اخه شنیدم نشون نمیده باید حداقل ده روز بگذره

کی گفته عزیزم از روز موعد به بعد نشون میده پس بقیه چجوری میفهمن باردارن؟

برای همتون آرزو میکنم مصلحت خدا با خواست قلبیتون یکی باشه(نی نی منم دعا کنید بسلامتی بیاد بغلمون)
سلام دوستای گلم خوبین؟هوای شمال عالیه انقدر خنکه ک ما سردمون میشه میخوایم بریم تو حیاط جاتون سبز...خ ...

سلام شبنم جان .همیشه ب گردش عزیزم ، خوش بگذره ❤

شبنم جون من امروز فهمیدم یه کیست 21*43 دارم 😢 شما کیستت چقدی بود ؟! به دکتر گفتم قرص سیپروترون بخورم گفت نه فایده نداره باید ال دی بخوری !! ب نظرت کدوم قرص زودتر جواب میده ؟!

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام عزیزم خدا رو شکر خوش بگذره بهتون 😘 ب من ویتامین سی نداده همون پریناتال فقط 

قربونت عزیزم مرسی...پریناتال گفت از هفته ۱۶ ب بعد بخورم الان فولیک اسید ۵ میخورم و همین ویتامین ث جویدنی...مریناز برگشتم حتما باید دکتر برم ترشحام زرده و ی کمم هنوز خارش دارم ینی الان ک اومدم مسافرت مجبورم همش شورت بپوشم همش هی باید شرتمو عوض کنم تا ی ذره مرطوب میشه سریع خارش و سوزش میگیرم خطرناکه عفونت نه؟

سلام شبنم جان .همیشه ب گردش عزیزم ، خوش بگذره ❤ شبنم جون من امروز فهمیدم یه کیست 21*43 دارم 😢 شما ...

سلام عزیزم ممنونم😘والا من ی دوره قبل از پسرم کیست های ریز ریز داشتم ک دکتر ال دی داد رفع نشد و بعدش اچ دی داد ک بلافاصله بعد قرص من حامله شدم و دیگه کیستارو پیگیری نکردم اما فک کنم مونده بود چون موقع سزارینم دکترم ی کیست خیلی بزرگ از تخمدان راستم در آورده بود و داده بود آزمایش ک همون کیست ساده بود تاااا قبل این بارداریم ک رفتم پیش ی دکتر دیگه گفت ی کیست بزرگ دارم ولی نگفت اندازه اش رو ک با همون ی دوره سیپروترون و متفورمین کیستم کامل آب شد حالا دیگه نمیدونم ب بدن شما کدوم جواب بده من ک چن بار کیست داشتم همین دکترم بهم سیپروترون داده با ی دوره کیستم آب شده اما با ال دی و اچ دی نه..هیچ تاثیری رو من نداشتن

قربونت عزیزم مرسی...پریناتال گفت از هفته ۱۶ ب بعد بخورم الان فولیک اسید ۵ میخورم و همین ویتامین ث جو ...

منم دیگه داغون شدم تا یه ذره عرق میکنم یا مرطوب میشه خارش میکشم

برای من دیگه فک کنم به قارچ پوستی تبدیل شده.پماد ان ان رو که دکتر داد دستفاده کردم ولی فایده ای نداره تا میخاد خوب شه کافیه یکساعت برم بیرون از خونه و گرمم بشه و عرق کنم دوباره از اول.....

خدایا شکرت.خداوندا دل همه آرزومندان رو تو این روزای قشنگ شاد کن
2706