2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست
عزیزم شما چندهفتته؟

نيلا جان سونو ان تي هفته ات اختلافش با پريود چقد بود؟

اين سونو كه ربطي چه جوري بود؟

من مي خوام ببينم آنومالي و بر أساس ان تي بايد برم يا پريود😕

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا برا من هر دوشو یک جا نوشت برا ۳۱ فروردین هم سونو آنومالی هم آزمایش بهم نگفت زودتر باید آزمایش ب ...

برا من دكترم غربالگري اول و گفت سالمه همه چي

برا توام ك خوب همه چي

پس چرا ميگي ازمايش برا سالما نميخاد؟

نهه اتفاقاً ازمايشش خيلي مهمه درهرصورت مينويسن

نيلا جان سونو ان تي هفته ات اختلافش با پريود چقد بود؟ اين سونو كه ربطي چه جوري بود؟ من مي خوام ببي ...

سونوی ان تی یه روز عقب بود از سن پری

سونوی امروز از پری دوسه روز جلوتر بود

امروز ۱۵ هفته و ۵ روزم بود . انومالی نبود

2731
عزیزم بهت تبریک میگم امیدوارم به خوشی بغل بگیری فرزتد عزیزت را  چقدر خانوم و مقتدر با این قضیه ...

دقیقا اروین جون ، منم به این نکته دقت مردم،خیلی روح بزرگی دارن،انشالله و با تموم وجود از خدا میخ‌وام که دلش همیشه شاد باشه دینا جون و بچه هاش بشن چراغ دلش و امید زندگیش❤️❤️❤️😍😍😍

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیز به سلامتی مبارکه. هزینه ان تی چقدر شد و چقدر معطل شدین؟ 

سلام عزیزم ببخشید الان پیام تو دیدم عصر اینقدر ذهنم درگیر بود پیام تو ندیدم جا انداختم

عزیزم تقریبا دو ساعت معطل شدم تا نوبتم بشه

سونو با دفترچه۲۱۰ شد و آزمایش ۱۱۷۰۰۰

اگر خواستی بری باید تا ساعت قبل ۸ اونجا باشی که نوبت بگیری

راستی در مورد اینکه شنیده بودم دلیری هیزه؛

تو اتاق دوتا تخت هست و منشی هم اونجا نشسته پرده نداره

من رفتم یه خانم داشت سونو۳۶ هفته انجام میداد

منشی به من گفت بخواب لباس تو بده بالا آماده باش 

سونو اون خانم تموم شد دستگاهو  گذاشت رو شکمم بعدم  شلوارک و یه کوچولو کشید پرینتر  همه جارو چک کرد ولی خدایی همش سرش تو مانیتور بود اصلا به شکمم نگاه نمیکرد

حالا نمیدونم من نفهمیدم یا چطوری بود

راستی من سوالی نپرسیدم اونم چیزی برام توضیح نداد و یه چیزی که دوست نداشتم این بود که روبروی من مانیتور نذاشته بود که منم ببینم

ولی با دقت و چند بار هر جای شکممو چک کرد

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
2738
از روز دهم سیکلت شروع کن  بستگی به دوره هات داره،توی بروشور توضیح داده

ممنون عزیزم ببخشید هزینش چجوریه..ببخشید اینقد سوال میکنم چون میخام این ماه دیگه همینکارو بکنم

نه عزیزم اذیت نمیشم  من از مهر اقداممو شروع کردم و هر ماه فقط روز تخمگذاری  یعنی فقط یکبا ...

ممنونم مهربونم با توضیحات کاملت 

واقعیت این حرفم شاید شعار باشه و‌من خودم الان دوست دارم پسردار بشم ،ولی برای دخترامون خواهر خیلی بهتره،من بدون خواهرم نفس نمیکشم،روحمون به هم متصله،و این برای خودشون خیلی خوبه که هم جنس باشن،البته خیلیها هم خواهر برادریشون عالیه،ولی به نظرم شما تقریبا همه ی موارد رو‌رعایت کردی،این دیگه خواست خدا بوده،قدیم هم تعداد بچه ها ماشالله انقدر زیاد بود که یالاخره صاحب هر دو‌جنس میشدن،الان ما میخواهیم با یک یا دو بار بارداری همه ی شانسها رو‌داشته باشیم.

تبریک بهت میگم برای مهربونیت و خانومیت و بزرگواریت

به قول اروین جون برای هممون ارزوی فرزند با جنسیت دلخواهمون رو‌کردی و‌اینجا قشنگ ترین دنیایی هست که من دیدم،حیله و‌ریا و‌تکبر نیست توش،خیلی فشنگ حس و‌حال هم رو‌میفهمیم و با تمام وجود برای همدیگه خوشحال و‌ناراحت میشیم.

خیلی خوشحالم که شماها رو‌دارم و هرگز خاطرات با شما بودن از ذهنم نمیره بیرون.

مهربونا دوستتون دارم❤️❤️❤️❤️❤️

ممنون عزیزم ببخشید هزینش چجوریه..ببخشید اینقد سوال میکنم چون میخام این ماه دیگه همینکارو بکنم

عزیزم الان من مکس ۱۴ خریدم یازده هزار تومان که ۵ تا توش داره و برای ۵ دفعه استفاده کافیه

@amima     سلام عزیزم.خوبی؟چند وقته نیستی دلم برات تنگ شده امیدوارم حالت خوب و اوضاع بر ...

سلام مهربونمم خوبییی خیلی دیگه وقتمو پر کردم تا حواسم پرت باشه

گاهی میام یه چیزایی از تاپیک میخونم تااز احوال بچه ها باخبر باشم

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
سلام آتنا جون، بنظرت تو هفته 18 جنین حالت سفالیک باشه خطرناکه؟ یا باز دوباره میچرخه، من هفته 13 سرکل ...

نه عزیزم چه خطری. بهترین حالت جنین همون سفالیک هستش. 

احتمال کم وجود داره بازم بچرخه ديگه حداکثر تا هفته 32

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2706