2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014907 بازدید | 355184 پست
قربونت بهار جان برای شما هم آرزوی نی نی سالم با جنسیت دلخواهتو  دارم

ماه چندم اقدامت باردار شدی خانومی،؟؟

عزق کاسنی هم خوردید با همسرتون؟؟

ببخش عزیزم با سوالات زیادم اذیت میشی

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
واسه منم نوشته سفالیک نمیدونستم خطرناکه منظورت چیه که باز میچرخه؟ چه مشکلی داره؟ باید سرکلاژ کرد؟

نیلا جان مبارکه گل دخترت عزیزم.خدا برات حفظش کنه خانم گل

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مال منم صدای قلبش چک کرد و‌برا ۳۱ فروردین انومالی نوشت ولی آزمایش هم نوشت راستی مهرک جان غربالگری د ...

براى من فقط سونو آنومالى نوشت، شما كه ميگى كنار سونو آنومالى برات آزمايش هم نوشته ، به آزمايشى كه همزمان با سونو ميديم ميگن غربالگرى ديگه

اما فقط براى من سونو نوشت منم چيزي نپرسيدم، گفت دوم ارديبهشت سونو رو بده ، براى چكاپ بعدى كه مياى با خودت بيار ببينمش

2738
ماه چندم اقدامت باردار شدی خانومی،؟؟ عزق کاسنی هم خوردید با همسرتون؟؟ ببخش عزیزم با سوالات زیاد ...

نه عزیزم اذیت نمیشم 

من از مهر اقداممو شروع کردم و هر ماه فقط روز تخمگذاری  یعنی فقط یکبار رابطه داشتیم البته ماه دی اقدام نداشتم و اقدام بهمن باردار شدم

دوره هام۲۸ روزه بود و اقدام چهارم باردار شدم

عرق کاسنی هم بله البته ماههای قبل منظم تر میخوردم ماه آخر من نه ولی همسرم میخورد

قبل اقدام شام میگو خوردیم

چایی با هل و دارچین و نبات از اول پریود هر روز می خوردیم

خرما من روزی دوتا‌ چون اخریا خیلی جوش میزدم  اما شوهرم زیاد میخورد

یکساعت قبل اقدام به شوهرم چایی زعفرون غلیظ با نبات دادم که برای تحرک خوبه

و نیم ساعت قبل قهوه دم کردم براش

کیسه ی یخ هم شوهرم نیم ساعت قبل استفاده کرد

خودمم از صبحش هر ۸ ساعت یک ق شربت گایافنزین خوردم

یکساعت قبل اقدام توت فرنگی و انگور خوردم

بعدش هم یک ربع پامو  بالا دادم و به پهلوی راست تا صبح خوابیدم

اگر سوالی داشتی بازم بپرس عزیزم

فالله خیر حافظا و هو ارحمُ الراحمین
اصلا نمیدونم من هرماه تخمک دارم دارم یا ن...کیت چ موقع باید بذارم..بنظرم سخته کیت نه؟

عزیزم کیت را باید از داروخانه بخری ..با ادرار دوم صبحت انجام میدی مابعات باید کم بخوری ۱ دقیقه درون ادرار قرار میدی و بعد ۵ دقیقه نگاه میکنی اگه دو خط شده بود اقدام میکنی 

ای جونم الهی که نامدار باشه خانم خوشگله

عزیزم بهت تبریک میگم امیدوارم به خوشی بغل بگیری فرزتد عزیزت را 

چقدر خانوم و مقتدر با این قضیه کنار اومدی آفرین بهت اعتراف میکنم خیلی تو این تاپیک این صحنه را دیدم ولی برخورد شما واقعا قشنگ بود ...قشنگی قضیه به این بود که بعدش دیدم چقدر واسه بقیه بچه ها دعای پسردار شدن کردی چقد قلب مهربونی داری 

قربونت💋 همچنین به تو شوشو داره اسمشو انتخاب میکنه😻♥️ ولی من همش اسم پسرونه تو ذهنمه🙈

عزیزم به شما هم تبریک میگم اعضای این تاپیک بهترین آدم هایی بودن که من دیدم به عمرم همه خیرخواه و مهربون

2706