2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015732 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رژیم از مرداد پارسال داشتم خودم و همسرم از دی ماه اقداماتم شروع شد ک باردار نشدم.البته از دی ماه هم ...

فدات شم الهی به حق این روزای عزیز نتیجه ببینی....من تهران نیستم ....تازه میخوام رژیمو شروع کنم...واسم دعا کن لطفا😘😘😘😘

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
رژیم از مرداد پارسال داشتم خودم و همسرم از دی ماه اقداماتم شروع شد ک باردار نشدم.البته از دی ماه هم ...

عزیزم من فقط رژیم نمیدونم شامو نهارو چکار کنم چون واقعا نمیتونم برنج نخورم پس باید چکار کنم آخه سه ماه 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
سلام آتنا جون، بنظرت تو هفته 18 جنین حالت سفالیک باشه خطرناکه؟ یا باز دوباره میچرخه، من هفته 13 سرکل ...

واسه منم نوشته سفالیک

نمیدونستم خطرناکه

منظورت چیه که باز میچرخه؟

چه مشکلی داره؟ باید سرکلاژ کرد؟

@مامان_اتنا2    

مامان آتنا جان به نظرتون کی برم سونو ان تی ؟

آخرین پریم 5 بهمن بود . و 20 بهمن اقدام کردم . سونو قلب دادم الان 10 هفته و 4روزمه ولی با پریودی حساب کرد!به سونوگرافش شک دارم که درست گفته باشه. . دکترم خیلی بیخیاله .!گفت اوایل اردیبشهت برو ولی تاریخ دقیق نداد! 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
یعنی جفت قدامی یعنی اول جفت هست بعذ جنین.  و دومی یعنی کمی پایین

مامان آتنا عزیز من سرماخوردم و سرفه هام وحشتناکه و همراه خس خس سینه , به نظرتون چکار کنم , از بس سرفه میکنم الان شکم درد شدید گرفتم نمیتونم راه برم از درد , خیلی میترسم. 

به خاطر حالت تهوع هم نمیتونم قرقره آب نمک انجام بدم چون بالا میارم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
نصفه نیمه .. چون شوهرم مخالف تعیین جنسیت بود و رژیمو رعایت نمیکرد و حتی یه بار هم ازمایش ن ...

نیلا جان عزیزم مبارکت باشه , انشاا... خوش قدم باشه براتون

مامان آتنا عزیز من سرماخوردم و سرفه هام وحشتناکه و همراه خس خس سینه , به نظرتون چکار کنم , از بس سرف ...

عشق من خوبی ...دستتو بزار زیر دلت موقع سرفه  

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم من فقط رژیم نمیدونم شامو نهارو چکار کنم چون واقعا نمیتونم برنج نخورم پس باید چکار کنم آخه سه م ...

منم شهرستانم و این ماما تهرانه و  تلفنی تحت نظر قبول مبکنه شب مبام سر فرصت برات مبگم چیا بمن گفت 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عشق من خوبی ...دستتو بزار زیر دلت موقع سرفه  

آره همین کار هم میکنم , ولی نگرانم از این سرفه کردن و دل دردهام

منم شهرستانم و این ماما تهرانه و  تلفنی تحت نظر قبول مبکنه شب مبام سر فرصت برات مبگم چیا بمن گف ...

واقعا.....آخه اینجوری درست در میاد ....مگه میشه راه دور....دستت درد نکنه من درخواست دوستی میدم اگه خواستی اونجا بهم بگو....خیر ببینی آجی

اره آن تی  رفتم ولی جایی که رفتم معتبره تا به حال ندیدم اشتباه بگه خودشم نگفت احتمالا  م ...

دینا عزیزم خدا رو شکر که صحیح و سالمه نینیتون , به این فکر کن یه هم بازی خوب برا گل دخترته , البته خیلی ها تو ان تی اشتباه میشه و میرن آنومالی میگن پسره , انشاا... که بری آنومالی بگن پسر و صحیح و سالمه

آره همین کار هم میکنم , ولی نگرانم از این سرفه کردن و دل دردهام

برو دکتر عزیزم نی نی نیاد پایین بخاطر سرفها .درد دل برای چی ؟